sadsad x
asdasd

Vichy Leke Kremi

1 ürün

  Uzun süre çevresel faktörlere maruz kalan cilt olumsuz etkilere neden olmaktadır. Cilt yüzeyine temas eden kir, hava, ışınlar lekelerin oluşmasını sağlamaktadır. Cilt sorunlarına neden olan lekeler günümüzde birçok kişinin şikâyetçi olduğu konular arasındadır. Cilde temas eden ultraviyole ışınları çillenme ve kahverengi lekelerin oluşmasına neden olmaktadır. Hamilelik süresince hormonların dengesinin bozulması ile de lekeler meydana gelmektedir. Epilasyon ve cerrahi operasyon sonrasında cildin kötü görünmesini sağlayan izler ortaya çıkmaktadır. Bu leke ve izlerden kurtulmak için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Kolay ve pratik çözümler sağlayan dermokozmetik ürünler bu sorunların yok olmasında büyük bir önem oluşturmaktadır.

  Vichy Leke Kremi Ürünleri

  Vichy leke kremi parlak, aydınlık ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanın en mükemmel yollarından birini insanlığın hizmetine sunmaktadır. Ciltte oluşan renk eşitsizliği meydana gelmektedir. Kısa sürede etkisini göstermeye başlayan Vichy leke kremleri cilt bariyerlerinde biriken çevresel etkenlerin oluşturduğu kir, hava, toz gibi pisliklerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Yüz bakımında kısa zamanda etkileyici çözümler sunan Vichy leke kremleri erken yaşlanma belirtileri sonucunda meydana gelen lekelerin ortadan yok olmasını sağlar. Leke kremleri hamilelik süresince oluşan cilt sıkıntılarını olumlu olarak etkiler ve kalıcı olarak çözüm sağlar. Dermatoloji uzmanlarının onayını almış Vichy leke kremi, testlerden geçerek araştırmalardan başarı sonuçları almıştır. Vichy leke kremleri kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyet almıştır.

  Vichy Idealia Pro Correcteur, cilt lekelerinin giderilmesini sağlayan yüz bakım ürünüdür. Tüm lekeler için kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bir haftalık kullanımda aktif olarak etkisini göstermeye başlamaktadır. Olgun ciltlerde, cilt yapısı, leke oluşumunu ayırt etmeden; tüm kadın ve erkeklerde meydan değişik oluşumlar gösteren, açık veya koyu renk tonlarındaki tüm lekelerle tek başına savaş açar. Vichy termal su ile zenginleştirilmiş içeriği ile cilde rahatlık ve ferahlık sağlamaktadır. İnce yapısı ve yüksek bir yapıya sahip emilim gücü özelliği ile aynı bir serum gibi cilt katmanlarına nüfuz eder ve 24 saat süren nemlendirici özelliği ile yüz nemlendirici krem ürünleri gibi derinlemesine nemlendirme sağlar. Çiçeksi ve odunsu bir kokuya sahiptir. hassas ciltler üzerinde de test edilmiştir ve kullanıma uygundur.

  Vichy Temizleme Jeli, ortalama sahip olunan cildinizi ortaya çıkaran canlandırıcı temizleme jelidir. Gün boyunca cildimiz toz ve fazla sebum salgılaması nedeniyle cilt katmanları kirlenir. Purete Thermale Canlandırıcı Temizleme Jeli, Moringa ekstresi ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi kurutmaz nemlendirir ve yabancı yararlı olmayan maddelerden arındırır. Cildin temiz, ferah ve canlı görünmesini sağlamaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan vichy ürünleri uzun süre ve sık sık kullanılması durumunda cildin yenilenmesini ve onarılmasını sağlamaktadır. vichy leke kremi kullanlar tarafından büyük bir memnuniyet geçerek etkisi kanıtlanmıştır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.