sadsad x
asdasd

Venatura

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
11 ürün

  Venatura Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Vefa İlaç’ın müşterilerine sunduğu Venatura takviye edici gıda ürünleri son teknoloji ile kaliteli ve güvenilir şekilde üretilerek müşterilere sunulmaktadır. Markanın en temel hedefi kaliteli hizmet sunmaktadır. Siz de tüm Venatura takviye edici gıda çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Beslenme alışkanlıklarının yetersiz kaldığı ve sağlıklı beslenemediği durumlarda bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjik hissetmek gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara başvurulmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi takviye edici gıda, normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla; vitamin, protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet ve tek kullanımlık toz paket, sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlere denir.

  Gıda Takviyesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

  Birçok kişi tarafından kullanılan takviye edici gıda ürün seçiminde ve kullanımında bilinci olmak gerekmektedir. Bu noktada ürünlerin kullanım şekli ve miktarı da oldukça önem taşır. Günlük belirtilen dozlardan fazla kullanmak olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu sebeple belirtilen limitlerin dışına çıkmamak ve düzenli olarak kullanmak ürünlerden alacağınız faydayı da beraberinde arttırır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.