sadsad x
asdasd

Urban Care Macadamia Oil

4 ürün

  Urban Care Macadamia Oil saç bakım serisi işlem görmüş saçlarınızı canlandırın! Ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Saçlar genellikle fazla işlem görünce yani ve kimyasal içerikli boya veya açıcıya maruz kalınca, yıpranır, kurur ve canlılığını yitirir. Bunun yanı sıra saç şekillendirici kullanımı ile saçlar ısıya fazla temas ettiğinde saçların kuru görünmesine sebep olur. Peki saçlarımı eski parlaklığına nasıl getirebilirim? diye soruyor olabilirsiniz. Bunun cevabı çok basit; düzenli saç bakımı ve iyi nemlendirme işlemi. Gelin birlikte işlem görmüş saçlar için geliştirilmiş özel formülü ile Urban Care Macadamia Oil bakım serisinin çeşitlerini inceleyelim.

  Urban Care Macadamia Oil Fusion Şampuan; sağlıklı ve hacimli saçlar için öncelikli adım düzenli şampuan kullanarak derinlemesine temizlemektir. Bu seri de yer alan şampuan, saç yapısını beslerken, hücre yenilenmesini destekler. Bu sebeple de saçlarınızdaki hasarı onarır.

  Urban Care Macadamia Oil Fusion Saç Kremi; saç bakımında saç kremi kullanmaya gerek duymuyor olabilirsiniz. Ancak unutmayın ki saç kremi iyi bir saç bakımının önemli aşamasıdır. Özellikle Macadamio Oil saç kremi, bitkisel keratin içerikli özel formülü sayesinde saçlarınızın parlak ve ışıldayan görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

  Urban Care Macadamia Oil Fusion Saç Serumu; içeriğinde bulunan mineraller sayesinde saçlarınıza gerekli bakımı sağlar. Oluşturduğu koruyucu tabaka sayesinde de saçlarınızı kimyasal etkenlere karşı korur.

  Urban Care Macadamia Oil Fusion  Maskesi; saç bakımında maske kullanmak oldukça önem taşır. Özellikle haftada bir kez uygulamak saçlarınızı daha güzel ve sağlıklı görünüme kavuşturur.

  Urban Care Macadamia Oil Fusion  Sıvı Saç Kremi; duş sonrasında saçlarınızı taramak işlem görmüş saçlar için ekstra zor bir durumdur. Sıvı saç kremi tam bu esnada sizin kurtarıcı ürününüz haline gelir!

  Saçlarınız çok fazla işlem gördüyse ve eski parlaklığını geri kazandırmak istiyorsanız tüm onarıcı saç bakım çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyata ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.