sadsad x
asdasd

Urban Care İntense - Keratin

7 ürün

  Urban Care İntense & Keratin saç bakım çeşitleri Dermokozmetika’da! Kuru saçlar için geliştirilmiş bu serinin tüm çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Saçlar, genellikle yeterli miktarda sebum(yağ) üretmediği için kurur. Genetik faktörler, dış etkenlerde saçların kurumasına sebep olan diğer unsurlar arasındadır. Bu nedenlerin yanı sıra, saç boyasının fazla kullanılması, saç şekillendiricilerinden kaynaklı saçların ısıya maruz kalması saç dipleri üzerinde yıpratıcı etkiye sebep olmaktadır.

  Normal saç tiplerinde bir yağ tabakası mevcuttur. Ancak bu yağ tabakası kuru saçlarda yeterli miktarda olmadığında saç zamanla incelir ve gözenekli hale gelir. Yoğun keratin içerikli özel formülü ile Urban Care Intense Keratin saç bakım serisi aşırı kuru ve yıpranmış saçların onarılması için geliştirilmiştir.

  Urban Care Intense Keratin Saç Bakım Çeşitleri

  Urban Care Intense & Keratin Şampuan; saçlarınızın neme ihtiyacı varsa ve kuru bir yapıya sahipse, bu şampuan tam da size göre! İçeriğinde bulunan keratin saçta var olan hasarı onarırken, sağlıklı saç oluşumu destekler ve parlaklık kazandırır.

  Urban Care Intense & Keratin Saç Kremi; şampuan sonrası saçlarınıza krem uygulamadığınızda saçlarınızın taranması ve açılması zorlaşır. Bu durumu önlemek adına serinin saç kremini kullanarak, saç uçlarındaki kırık görünümü azaltmanıza ve onarmanıza katkıda bulunur.

  Sıvı Saç Kremi; duş sonrası saçlarınızı çok daha kolay taramak için bu ürünü tercih edebilir, özellikle içerisinde bulunan ısı koruyucu madde ile saçlarınızı şekillendirmeden önce kullanabilirsiniz.

  Urban Care Intense & Keratin Serum; bu serum saçların kuru görünümden kurtarıp, parlak görünmesine katkıda bulunur. Saç bakımının tamamlayıcı unsuru olan serumu düzenli kullanıldığınızda farkı saçlarınızda hissedeceksiniz.

  Aşırı yıpranmış ve kuru saçları onarmak için tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.