sadsad x
asdasd

Urban Care Expert Biotin Caffein

3 ürün

  Urban Care Expert Biotin Caffein bakım serisi ile saç dökülmelerinizi kontrol altına alın! Ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden detaylı inceleyebilirsiniz.

  Günlük ortalama 150 tel saçın dökülmesi doğal olarak görülmektedir. Zaman içerisinde birçok faktörden dolayı saç dökülmeleri normalin üzerinde gerçekleşebilir. Genel olarak bu faktörler ise;

  • Mevsim geçişleri
  • Çevresel etkenler
  • Stres
  • Sağlıksız beslenme alışkanlıkları

  Zaman içerisinde saç tellerinin yapısında kırılma ve dökülme meydana gelir. Peki saç dökülmelerini nasıl önleyebilirim? Dediğinizi duyar gibiyiz. Aslında bakacak olursak detaylı bir saç bakımı uygulaması ile bu durumu önlemeniz mümkün.

  1.Adım: Saçınızı Temizleyin

  Saç bakımında en önemli aşama saç temizliğinin yapılmasıdır. Urban Care Biotin Caffeine şampuanı saç köklerinizde derinlemesine temizler, besler ve saç dökülmelerini en aza indirir.

  2.Adım: Saça Peeling Uygulayın

  Urban Care saç dökülme karşıtı serisinde yer alan saç bakım peelinglerini saçlara haftada bir uygulama yapabilirsiniz. Urban Care Deniz Biotin ve Caffein Deniz Tuzu saç peelingi; içeriğinde bulunan elementler ile saçlarınızı güçlendirir ve deniz tuzu formülü sayesinde de canlandırmanıza yardımcı olur. Thea Tree Limon Deniz Tuzu saç peelingi; çay ağacı yağı ve limon içeren bu peeling, saçlarınızı hacimlendirme özelliğine sahiptir.

   Sizde saç bakım peelingleri ile derinlemesine arındırmayı ve sonrasında saçlarınıza bıraktığı etkiyi seviyorsanız, bu ürünler tam da size göre diyebiliriz!

  3.Adım: Saç Toniği Kullanın

  Saç bakımında şampuan, peeling kadar tonik uygulaması da önemli adımlar arasındadır. Dökülmeye eğilimli ve ince yapılı saç tipleri duş sonrasında Urban Care Expert Biotin & Caffein tonik kullanımıyla saç dökülmelerini azaltır ve saçlarınızın hızlı uzamasına yardımcı olursunuz.

  Sizde saç dökülmelerini önlemek, saçlarınızı güçlendirmek ve canlandırmak istiyorsanız, tüm saç bakım ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir ve hızlı kargo, hediyeni sen seç özellikleriyle tek tıkla sahip olabilirsiniz!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.