sadsad x
asdasd

Tüy Dökücüler

8 ürün

  Kadınların vücutlarında oluşan tüylenme istenmeyen bir görüntü meydana getirmektedir. Ağda ve epilasyon gibi cilt yüzeyinde tahriş ve kaşıntı gibi alerjik reaksiyonlara neden olmayan bu ürün birkaç günlük geçici bir çözüm sağlamaktadır. Uygulanışı ve pratikliği bakımından oldukça kolaydır. Bu nedenle erkekler ve kadınlar sıklıkla cilt temizliğinde bu yöntemi kullanmaktadır.

  Tüy Dökücü Krem Vücuda Etkisi

  Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de istenmeyen tüyler var olmaktadır. Özellikle meme ucu, sakal, yanak ve bacaklarda bulunan tüylerin giderilmesini sağlayan tüy dökücü krem ürünleri acısız ve oldukça pratik bir uygulamaya sahiptir. Tüy dökücü krem ürünleri kıl ve tüy temizliğinde geçici çözümler sağlamaktadır. Karma, yağlı, hassas, normal, kuru tüm ciltlerin kullanıma uygun bir formüle sahiptir. Hızlı ve etkili sonuç isteyenlerin sıklıkla kullandığı bu ürün lazer epilasyon uygulamak istemeyenlerin tercih ettiği yöntemlerdendir. Kıl köklerinde bulunan protein yapısına etki ederek kılların dökülmesine yardımcı olmaktadır. Genellikle duş sırasında kullanılması gereken bir üründür. Temizlenmesi gereken bölgeye sürülerek bir müddet bekletilir ve spatula yardımıyla kazınır ardından su ile temizlenerek tüyler dökülmeye başlar. Hassas ciltlere sahip kişilerde alerjik reaksiyonlara sebebiyet verme ihtimali yüksektir. Tüyleri en fazla 3 gün boyunca çıkmasına mani olur. Uzamaya başlayan tüyler banyo jileti ile alınmış gibi bir görüntüye neden olur. Dermatolojik araştırmalardan ve klinik çalışmalardan geçerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Yapılan testler sonucunda da etkinliği kanıtlanmıştır.

  Tüy Dökücü Krem Ürünleri

  Bioder Tüy Azaltıcı Krem Jel Yüz Bölgesi, laboratuvar ortamında üretilen tüy temizleyici yüz bölgesinde bulunan istenmeyen tüylerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Tüm ciltlerin kolaylıkla uygulayabileceği bu ürün nemlendirici özelliği ile jel kıvamındadır. Jel yapısı ile tüylerin dökülmesine yardımcı olur. Günlük cilt bakımı etkinliğini eksik etmeden pürüzsüz bir görünüm sağlayan Bioder ürünü içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Cilde rahat ve ferah bir his verirken aynı zamanda gözeneklerin nemlendirici ile güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Kıl köklerinde derinlemesine temizlik sağlayarak anında dökülme gerçekleştirir. Sadece yüz bölgesinde kullanılmaya uygun bir formüle sahiptir.

  Bioder Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler, içeriğinde bulanan papatya özü ve E vitamini sayesinde cilt yüzeyinde hasar meydana getirmeden temizlenmesine yardımcı olur. Cildin nemlenmesini ve yumuşamasına yardımcı olan bu ürün kullanım bakımından da oldukça pratiktir. Hassas ciltlere özel olarak hazırlanmış formülü sayesinde herhangi alerjik reaksiyonların oluşmasına sebebiyet vermez. Koruyucu madde ve paraben içermez.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.