sadsad x
asdasd

Topicrem Akneli ve Yağlı Ciltler

6 ürün

  Topicrem AC yağlı ve akneli cilter için bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Yağlı ciltler normal ciltlere göre cilt bakımı yaparken daha fazla özen göstermelidir. Yağlı ciltlerde sebum (yağ)oranı yüksek olduğundan sivilce oluşumuna zemin hazırlar. Bu sebeple hem akne oluşumunu engellemek hem de nem seviyesini dengelemek için kurutucu özelliği olmayan ürünler kullanmak gerekir. Yağlı ve akneye eğilim gösteren cilt tipleri için geliştirilmiş Topicrem Ac serisi, cildi kurutmadan bakım yapar. Cildinizi temiz ve rahat hissettirir. Peki yağlı ciltlerin genel cilt bakım rutini nasıl olmalı? Detaylara geçelim.

  Cildinizi Temizleyin

  Cilt bakımında en önemli adım cilt temizliğidir. Makyaj sonrasında cildinizde kalan makyaj kalıntıları, çevresel faktörler gibi daha birçok etken yağ oluşumunu arttırdığından öncelikle yüzü derinlemesine temizlemek gerekir. Bu anlamda Topicrem AC Purifying Cleansing Gel doğru bir tercih olabilir. Sabun içermeyen özelliği cildi kurutmadan yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırır. Cildin yağ seviyesini dengeleyerek sivilce ve akne oluşumunu önlemeyi destekler.

  Nemlendirin

  Doğru bilinen yanlışların başında yağlı ciltlerin neme ihtiyacı yokmuş algısı vardır. Nem = su demekir. Yani her cilt suya ihtyiaç duyar. Burada dikakt edilmesi gereken en önemli nokta cilt tipine göre nemlendirici seçilmelidir. Yağlı cilter ince, yağsız ve mat nemlendirici uygulamalıdır. Topicrem Ac Moisturizing Cream uygulayabilirsiniz. Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş bakım kremi cildi nemlendirirken fazla yağı dengelemeye yardımcı olur. Yağsız ince yapısı cilde kolay emilir ve mat bir görünüm kazandırır.

  Sizde Topicrem AC Soin Actif, matlaştırıcı bakım kremi ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyati hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.