sadsad x
asdasd

Tırnak Aksesuarı

59 ürün
    1 2

Tırnak yapısı kimi kişilerde sağlıklı ve düzgün bir şekilde uzamayabilir. Bu durumlarda yapılması en pratik çözüm tırnak aksesuarı kullanmaktadır. Biçimli ve bakımlı tırnaklar her kadının hayalini süsler. Bu nedenle tırnak aksesuarları oldukça hızlı bir şekilde mükemmel duran tırnaklara kavuşmanızı sağlar.

Tırnak Aksesuarları Vücuda Etkisi

Eller ve tırnaklar kadınların sürekli olarak göz önünde bulundurduğu organıdır. Dolasıyla sürekli olarak bakım yapması gerekmektedir. Hoş görünen ellere sahip olmak için yapılan ilk adımlardan biri takma tırnak kullanılmaktadır. Sağlıklı bir şekilde uzamayan tırnakların nedenleri arasında düzensiz beslenme vitamin eksikliği, demir eksikliği yer almaktadır. Tek bir kırılma bile olsa tüm tırnakların kesilmesi gerekmektedir. Kısa ve bakımsız duran tırnakların şekil durması için kullanılan tırnak aksesuar ürünleri birçok modele sahiptir. Renk ve şekil olarak geniş bir yelpazeye sahip olan ürünler tırnakların düzenli bir halde uzamasına yardımcı olmaktadır. Tırnak aksesuar ürünleri kullanmak sabır ve dikkat gerektirmektedir. Uzun ve sert bir yapıya sahip olan tırnak yapıştırıcı ile normal tırnağın üzerine yapıştırılır. Takma tırnak ürünleri alırken yapıştırıcılar yanında bulunmaktadır. Düz rengi ile istenilen renk ile süslenebilmektedir. Normal tırnak yerine kullanılabilir özelliği ile kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Manikür sonrasında takılabilen ürünler hoş ve çekici bir hava oluşturmaktadır. Renkli taşlar ile tırnak üzerine süsleme yaparak daha farklı şekilde kullanmaya teşvik etmektedir.

Tırnak Aksesuarları Ürünleri

Sally Hansen Salon Effects - Pink A Dot, doğal maddelerle yapılmış tırnak bantları tırnakların sağlıklı bir düzende uzamasına yardım ederek tırnağın yapısını bozmaya izin vermez. Düzenli olarak kullanıldığında hem bakımlı hem de sağlıklı tırnaklara kavuşmak oldukça kolay bir hale gelmektedir. Tırnağın güzel görünmesinde önemli bir yardımcı görevi görmektedir. Özel yapıştırıcı ile çıkarıldığı anlarda tırnağın soyulmasına mani olur. Gerçek ojeden yapılan bu ürün doğal tırnak görünümüne sahiptir. Tırnak bantları aynı tırnağın şeklini alarak orijinal durmasını sağlar. Tüm alanı kaplar ve uzun süre kullanım için uygundur. Özel desenleri ile kullananların beğenisini kazanmıştır.

Sally Hansen Salon Effects - I Dare You, tırnak bantları arasında yer alan bu ürün takma tırnaklara oranla daha fazla yarar sağlamaktadır. Düz bir renge sahip olması nedeniyle daha kullanışlıdır. Tırnağın üzerinde uzun süre kalıcılık sağlar. Doğal bir görünüm ile hoş ve bakımlı parmaklara sahip olmayı kolaylaştırır. Dermatolojik testlerden geçirilerek üretilmiştir. Tırnağın uzamasına engel olmadan tırnak yapısına uygun doğal ojeden üretilmiş tırnak aksesuar ürünleri içerisindedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.