sadsad x
asdasd

Tıraş Bıçakları ve Makineleri

56 ürün
    1 2

Erkekler için tıraş bıçakları ve makine çeşitleri Dermokozmetika’da!

Tıraş Makinesi Nedir?

Erkeklerin sakallarını kesmek, kısaltmak ve şekil vermek amacıyla tasarlanan ürüne tıraş makinesi denir. Günümüzde çoğu erkek sakalı sevsede belli bir süreden sonra kısaltmaya veya şekil vermeye ihtiyaç duyar. Tamda bu noktada işe yarayan ve kişiye son derece kolaylık sağlayan tıraş makinesi ile istediğiniz sonuça ulaşabilirsiniz.

Tıraş makinesi , tıraş bıcağı kullanırken son derece dikkat edilmesi gerekir. Çünkü yanlış bir şekilde uygulamak cildinizde tahrişe veya hassasiyete yol açabilir. Bunun yanı sıra kılların farklı yönde çıkmasını da etkiler. Tıraş olduktan sonra cildinizdeki hassasiyeti gidermek için tıraş sonrası bakım ürünleri kullanabilirsiniz.

Tıraş Bıçağı

Tıraş bıçakları kendi arasında çeşitliliğe ayrılmaktadır.

  • Yüz için tıraş bıçağı
  • Vücut için tıraş bıçağı

Yüz ve vücut derisi aynı olmadığı için yüze uygulanan ürünlerde değişklik gösterir. Bu durum tıraş bıçakları içinde aynıdır. Yüz derisi daha ince yapıya sahip olduğu için yanlış tercih edeceğiniz tıraş bıçağı yüzünüzü kesebilir. Bu nedenle tıraş yaparken önce hangi bölgeye uygulanılacağına karar verilmelidir. Cildinize zarar vermemek ve etkili bir tıraş uygulaması yapmak için yüz tıraş ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Sizde kategorimiz üzerinden erkekler için Gillette tıraş makinesi, bıyık makası, tıraş bıçağı ve daha fazla ürün seçeneğini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olablirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.