sadsad x
asdasd

The Lifeco

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
29 ürün

  The Lifeco Sağlıklı Yaşam Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Marka kurucusu Ersin Pamuksüzer, yıllar süren yoğun iş hayatında kendine bir mola vermiş ve detoks programına katılmıştır. Bu program sonrası verdiği kiloları, bedenindeki güçlüğü ve daha zihinde kaldığını fark etmesiyle aslında sağlıklı beslenmenin ve sağlıklı yaşamanın ne kadar önemli olduğunu anlamıştır. Her bireyin daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için yeni araştırmalar yapmış ve kendini geliştirmeye devam etmiştir. Bütün araştırmalarını tamamladıktan sonra ise The Lifeco markasını kurmuştur.

  Günlük hayatımızda çok fazla rastladığımız trafik, kapalı ortamlarda çalışma, stres ve bunun gibi bir çok faktör kişinin sağlıklı ve dinç yaşamasını engelleyebiliyor. Yediğimiz yiyecekler ve cildimize uyguladığımız bakım ürünleri ne kadar organik ve ne kadar faydalı? Tüm bu soru işaretlerini The Lifeco sağlıklı yaşam ürünleri ile giderebilmek mümkün!

  The Lifeco sağlıklı yaşam için gerekli olan ürün gruplarını tüketiciler ile buluşturmaktadır. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında ise The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı yer almaktadır.

  The Lifeco Hindistan Cevizi Yağı

  Soğuk sıkım pres yönetimi ile üretilmiş %100 organik Hindistan cevizi yağıdır. Kullanım olanı oldukça geniş bu yağ mutfakta kek, pasta yapımında kullanılabildiği gibi cilt bakım, vücut bakım ve saç bakım kategorisinde de oldukça tercih edilmektedir.

  The Lifeco Hindistan Cevizi Yağı Nasıl Kullanılır?

  Özellikle kuru bir cilde sahipseniz cilt ve vücut nemlendirici olarak tercih edebilirsiniz. İçeriğindeki organik Hindistan cevizi yağı cildinizi nemlendirir ve besler. Üründen yeterli miktarda alarak parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. Saç bakımında ise haftalık maske olarak kullanabilirsiniz. Kuru saçlarınıza eşit bir şekilde uygulayıp yarım veya bir saat bekleyiniz. Sonrasında bol su ile durulayınız. Haftada 1 defa bu uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.  The Lifeco Organik Hindistan cevizi yağı kullanan kişiler tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Dermokozmetika üzerinden The Lifeco ürünlerini inceleyebilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve hediyeni sen seç imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.