sadsad x
asdasd

Tereson

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Tereson Ürünleri Dermokozmetika’da!

  2004 yılında araştırma ve üretim çalışmalarına başlayan Tereson, 2006 yılında Türkiye’deki ilk terleme önleyici ürünü geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Aşırı terleme sorununa getirdiği etkili çözüm sayesinde kısa süre içerisinde Türkiye’de en sık tavsiye edilen ürünler arasında yer almıştır.

  Tereson ürünündeki başarısının arından 5. Yılında kullanıcılardan gelen yoğun talepler üzerinde ayak kokusu kremi de ürün yelpazesine eklemiştir. Türkiye’de ilke imza atan Tereson kısa zamanda yurt dışından talep almaya başlamıştır. 2011 yılı itibari ile yurt dışına gönderimler gerçekleşmiş ve gerçekleşmeye devam etmektedir.

  Tereson kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler hazırlayarak kalıcı çözümler sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek özel formüllerle ürünler hazırlamaktadır. O halde gelin birlikte aşırı terlemenin önüne geçen Tereson ürününü beraber inceleyelim…

  Tereson Terleme Düzenleyici Sprey

  Yaz veya kış günlerinde istenmeyen kokuların giderilmesinde yardımcı olan Tereson sprey, özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını önlemektedir. Uzun süreli etkiye sahip olmasının yanı sıra ter oluşabilecek bölgede kuruluk sağlamaya da yardımcı olur. Kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Gece yatmadan önce temizleyip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Terlemeyi kesmeye yardımcı olur.

  Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesinde hızlı ve etkili sonuç alınmaktadır.

  Siz de tereson ürününü Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.