sadsad x
asdasd

Tangle Teezer

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
82 ürün

Tangle Teezer İngiltere’de dünyaya gelmiş bir saç bakım markasıdır. Günümüzde 60’dan fazla ülkeye ihraç ettikleri saç taraklarıyla isminden sürekli bahsettirmektedir. Değişik tasarımı ve farklı teknolojisi ile Tangle Teezer taraklar sıradan olmaktan öteye geçmiş ve kullananların kalbini kazanmıştır.

Günlük hayatta saç için kullandığımız bakım araçlarından biri de taraktır. Duş aldığımızda, saçlarımızı şekillendirdiğimizde, gün içerisinde dolaştığını fark ettiğimizde saç taraklarını veya saç fırçalarını tercih ederiz. Sayısız çeşit ve özellikte tarakların olduğu kozmetik dünyasında, saç bakımı için doğru tarağı seçmek de büyük önem taşır. Yanlış tarak kullanımı çoğu zaman saçları kırar ve dökülmelere sebep olur. Saç taramayı keyifli hale getiren Tangle Teezer saçlarınızı acıtmadan pratik şekilde taramak için saç fırçaları geliştirmiştir. Her saç yapına özel olarak tasarladığı ürünleri ve renkli ambalajları sayesinde Tangle Teezer tarak kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

 Tangle Teezer Saç Tarağı Faydaları

  • Saçları elektriklendirmeden tarar.
  • Kısa-uzun dişleri sayesinde dolaşan saçları acıtmadan açar.
  • Taramadan kaynaklı saç kırılmalarını ve kopmalarını engeller.
  • Özel tasarımlı ergonomik yapısı tutuş kolaylığı sağlar.
  • Kapaklı özelliği sayesinde her an yanınızda taşıma imkanı sunar.
  • Saçlara daha canlı ve parlak görünüm kazandırır.

 Tangle Teezer Salon Elite Serisi

Saçlarınızda profesyonel bir görünüm sunan Tangle Teezer Salon Elite Serisi, saçınızda iki aşamalı bir bakım sağlamaktadır. Çift katman teknolojisi ve kısa-uzun dişleri sayesinde saçlarınızı acıtmadan kolayca taramanızı sağlar. Özel tasarlanmış ergonomik yapısı tutuş kolaylığı sağlarken saçlarınızı elektriklendirmez. Saçlardaki kırılmayı en aza indirger.

Tangle Teezer Compact Styler Serisi

Bu seri, tarağını çantasında taşımak isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Saçlarınızın ışıltılı ve kolay açılmasını sağlayan Tangle Teezer Compact Styler Serisi, çantayla uyumlu boyuyla gün içerisinde her an yanınızda olabilir.

Sizde Tangle Teezer tüm tarak, fırça çeşitlerini ve farklı tasarımlarını Dermokozmetika’dan bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

 

Sizde Tangle Teezer tüm tarak, fırça çeşitlerini ve farklı tasarımlarını Dermokozmetika’dan bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.