sadsad x
asdasd

Synchroline

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
19 ürün

  Dermokozmetik markalar içerisinde yer alan Synchroline, cilt üzerinde sağladığı etkiler sonucunda belli başlı problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Merkezi İtalya’dadır. Özel olarak geliştirilmiş formüle sahiptir. Uzman kontrolünde hazırlanan ürünler yüz ve vücut bölgesinde uygulanabilmektedir. Aktif içeriklerle donatılmıştır. Uyumlu yapısı dermokozmetik ürünlerin daha kullanışlı ve faydalı olmasını sağlamaktadır.

  Cilt bakımını günlük olarak gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Zamanında yapılmayan yüz bakımı ilerleyen yaşlarda kalıcı hale gelir ve onarılması mümkün olmayabilir. Özellikle göz çevresinden başlayan erken yaşlanma belirtileri, çizgiler ve kırışıklıklar derinleşir. Dış etmenler ve çeşitli faktörlerin bir araya gelmesiyle oldukça zor iyileşme dönemine geçer. Dermokozmetik ürünler içinde yer alan Synchroline bakım ürünleri, geliştirme ve üretme konusunda başarıya ulaşmaktadır. Kinik araştırmalardan geçerek istenilen görünüme kısa sürede kavuşturur.

  Synchroline bakım ürünleri, nedeni olmadan meydana gelen reaksiyonların oluşmasına engel olur. Cildin sağlıklı ve pırıltılı görünmesini sağlar. Genel olarak saçın yapısına göre etkisini gösterir. Oldukça hassas olan ciltler haricinde yapısı bakımından kolay temizlenmektedir. Etkin ve seçkin markalar arasında yer alır. Özellikle göz çevresine ve yüzün tamına kullanılan ürünler farklı ürün seri adı altında toplanmaktadır. Akne ve akne izlerinin giderilmesi için Aknicare serisi oluşturulmuştur.

  Synchroline Ürünlerinin Cilde Sağladığı Katkı

  Birbirinden farklı cilt sorunları üzerine geliştirilmiş ürünler cilt sağlığının geri kazandırılmasına veya kaybedilmesine engel olmak üzere tasarlanmaktadır. Formülünde bulunan bileşenler bitki özleriyle bir araya gelerek mükemmel sonuçlar elde ettirmeye yardım eder. Cilt üzerinde katkısı oldukça büyüktür. Yaşlanma belirtilerinin oluşmasına izin vermez, derinlemesine temizlik sağlar, krem, losyon gibi ürünleriyle cildin her zaman nemli kalmasına imkân tanır.

  Synchroline Bakım Ürünleri ve Özellikleri

  Synchroelast Body Cream: Her cilt tipinin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Bel, basen ve karın yanlarında meydana gelen deri yırtılmalarının onarılmasında yardımcı çatlak kremidir. Pembe görünümlü çatlak oluşumları üzerinde hızlıca etki eder ve kısa sürede düzenli olarak kullanıldığında pürüzsüz duran vücuda kavuşmanızı sağlar. Kollajen ve elastik fibrillerin üretimini arttırarak ipeksi ve yumuşak dokunuş sağlar. Cilde masaj yaparak uygulanır.

  Aknicare Cream Teintee Dore: Yağlı ciltlerde daha sık görülen akne sorunlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Renkli dokusu sayesinde cilt tonunu eşitler. Akne izlerinin iyileşmesine olanak verir. Cildin nefes almasını, yatışmasını ve rahatlamasını sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.