sadsad x
asdasd

SVR Liftiane - Anti Age

4 ürün

  SVR Liftiane kırışıklık karşıtı bakım serisi Dermokozmetika’da!

  Kimlik yaşı gibi cilt yaşıda zamanla ilerlemeye başlar. Çevresel faktörler, zararlı güneş ışınları, sağlıksız beslenme gibi daha bir çok faktör cildin yaşlanma süresini hızlandırır. Sizde cildinizin daha genç ve güzel görünmesini istiyorsanız kategorimiz üzerinden SVR Liftiane ürünlerini inceleyebilirsiniz.

  Kırışıklık ilk göz çevresinde kendini göstermeye başlar. Çünkü göz çevresi ince bir deriye sahiptir. Çok fazla mimik kullanmak, cildi yeteri kadar nemlendirmemek gibi nedenler özellikle göz çevresinde çizgi ve kırışıklık oluşmasına zemin hazırlar.

  SVR Liftiane Eye & Lip Contour Cream göz ve dudak çevresi bakım kremi;

  • Göz çevresinde oluşan kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı olur.
  • Göz çevresini nemlendirir.
  • Göz çevresinde oluşan koyu halka ve şişlikleri en aza indirger.
  • Dudak çevresindeki çizgi ve kırışıklık görünümünü hafifletir.
  • Çift yönlü özelliği sayesinde kullanım avantajı sağlar.

  Peki SVR göz ve dudak kremi nasıl uygulanır? Gelin birlikte inceleyelim.

  Öncelikle uygulama yapacağınız bölgenin temiz ve kuru olmasına özen göstermelisiniz. Sonrasında üründen yeterli miktarda alarak göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerine tampon hareketleriyle masaj yaparak uygulayın. Aynı uygulamayı dudak çevresi içinde yapabilirsiniz. Tampon hareketi ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak ürünün cilde daha hızlı etki etmesini sağlar.

  SVR Liftiane Anti Wrinkle Cream

  Onarıcı etkiye sahip bakım gibi ciltteki çizgi ve kırışıklık görünümünü en aza indirger. Geliştirilmiş formülü cildin elastikiyetini güçlendirir. Normal ve karma ciltler için kullanıma uygun bu ürün yüz ve boyun bölgesine kullanılabilir özelliktedir.

  Sizde cildinize yaşlanma karşıtı bakım yapmak istiyorsanız Dermokozmetika’dan tüm ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.