sadsad x
asdasd

Sudocrem

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  1931 yılından bugüne kadar gelen ve devam eden Sudocrem pişik kremi annelerin kurtarıcısı olmayı başarıyor. Üç farklı etkisi sayesinde kısa sürede iyileştirme gösteren, yeni doğandan itibaren kullanıma uygun mucizevi Sudocrem; yumuşatıcı ve besleyici özelliği, soğutucu etkisi ve cilt bariyerini koruyucu özelliği ile idrar, dışkı gibi etmenlerin ciltle temas etmesini engelleyerek pişiğin oluşmasını önlüyor. Formülündeki çinko oksit pişiğin iyileşme süresini hızlandırıyor ve doğal yapısını güçlendiriyor. Pişik denince akla ilk gelen markalardan biri olmayı kısa sürede başaran Sudocrem kullananlar tarafından da güvenle tavsiye ediliyor.

  Bebekler için geliştirilmiş fakat pişiğin yanı sıra farklı cilt problemlerine çözüm sunan formülü sayesinde yetişkinlerinde beğenisini kazanan Sudocrem sivilce ve leke gibi cilt problemlerinde de oldukça etkilidir. Cildin yağ dengesini koruyan Çinko Oksit, Lanolin, Saflaştırılmış Su içeriği ile cildin yenilenme süresini hızlandırarak pürüzsüz bir görünüm sağlar.

  Sudocrem Nasıl Kullanılır?

  Öncelikle uygulama yapılacak bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat edilmelidir. Kıvamı yoğun olduğunu unutmadan yeterli miktarda alınmalı ve masaj yaparak eşit bir şekilde uygulanmalıdır. Bebeğinizin her alt değişiminde güvenle uygulayabilirsiniz.

  Sudocrem fiyat avantajı sunan Dermokozmetika üzerinden Sudocrem 250gr , 125gr ürün çeşitlerine ulaşabilir, bebeğinizin ve kendinizin ihtiyaçların Dermokozmetika'dan tek tıkla hemen tamamlayabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.