x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Sudocrem bakım ürünleri markası 1931 yılında Thomas Smith tarafından geliştirilmiştir. Thomas Smith eczacılık profesörüdür ve bir eczane işletmektedir. Dublin'de geliştirilen İrlandalı bir krem markasıdır.  Geliştirildikten yaklaşık 10 yıl içerisinde krem birçok ülkede popüler hale gelmiştir. İlk üretildiği zamanlar ismi yumuşatıcı olarak bilinmekteydi ünü arttıkça imalat tesisleri kuruldu ve Sudocrem olarak tanınmaya başladı. 1980'lerin sonunda ise pişik kremi konusunda lider oldu.

Sudocrem Bakım Ürünleri Özellikleri

Sudocrem i diğer kremlerden ayıran şey antiseptik özelliklere sahip olmasıdır. Pişik kremi olarak bilinse de içerisinde çinko vb. maddeleri bulundurması nedeniyle daha birçok cilt sorununu çözmeye yardımcı olmaktadır. Ciltte kuruluk sebebiyle oluşan tahrişlere, kaşıntılara, cilt yaralarına, cilt lekelerine ve hatta sivilcelere iyi geldiği bilinmektedir.  Sudocrem ürünleri cilt bakım için de önemli bir rol oynuyor, cildi nemlendirmek, yumuşatmak ve yabancı maddelerden korumak için hergün kullanılabilir. Kullanıcı yorumları dikkate alındığında mucizevi bir şekilde etki ettiği görülmektedir. Bu ürünü sivilce veya cilt lekeleriniz için kullanmak istiyorsanız kremi tüm yüze değil sadece sorunlu bölgeye uygulamanız daha iyi bir sonuç verecektir. Ayrıca kullanmadan önce yüzünüzün temiz olduğundan emin olmasınız. Hassas ciltler için uyumludur. Sudocrem daha çok bebekler için kullanılan, bebek bezinin temas ettiği bölgelerde oluşan pişik sorunu tedavisinde kullanılmaktadır. Bebeklerin idrar ya da dışkıdan çabucak etkilenen hassas cildini yumuşatır ve pişik oluşumundan korur. Ürünün genel amacı cildi yumuşatmak, nemlendirmek ve her yaştan insanın cilt problemlerine yardımcı olmaktır. Ayrıca düzenli kullanımda cildinizde oluşabilecek problemlere karşı koruma sağlamaktadır.

Sudocrem Bakım Ürünleri

Sudocrem Krem: Yetişkinlere göre daha hassas cilde sahip bebeklerin cildine göre tasarlanmıştır. Tahriş ve kızarıklık gibi oluşumlarının giderilmesine yardımcı olur. Bebeklerin dışkı ve idrardan kaynaklanan sızlamalarını yatıştırır. Nemlendirme özelliği sayesinde yumuşak bir dokunuş sağlar. Düzenli olarak bakım yapıldığında kusursuz bir cilde kavuşturur. Olumsuz durumlara karşı koruyucu özelliğiyle istenilen bakımı gerçekleştirir. Tüm ciltler tarafından uygulanabilmektedir. Yetişkinlerinde kullanımına uygundur. Nazik ve masaj yapar gibi parmak uçlarıyla dairesel hareketlerle sürülmelidir. Bez değişimlerinde yenilenmesi gerekmektedir. İnce tabaka halinde kıvamı kolayca emilir ihtiyaç duyulan mükemmel bakımı sağlar.

Sudocrem

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.