sadsad x
asdasd

Suda Collagen

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
12 ürün

  Suda Collagen Nedir?

  Beslenme düzenine kolajen eklenmesine yardımcı olan gıda takviyesidir. %100 kırmızı etten sığır kolajeni ile üretilmektedir. Helal sertifikasına sahip Suda Kolajen, Alman menşeili kolajen peptiti içermektedir.

  Suda Kolajen Çeşitleri

  Kullanım alanlarına göre farklı formlara sahiptir. Her formu aynı oranda kolajen içermez. Formların içeriğindeki kolajen miktarıda değişiklik göstermektedir. O halde hangi formun içinde ne kadar kolajen var gelin birlikte inceleyelim.

  • Tablet formunda 1000 mg kolajen,
  • Toz/şase formunda 8000 mg kolajen ,
  • İçime hazır sıvı formunda ise 5500 mg kolajen vardır.

  Peki hangi formun kullanılması gerekir? Sorusunu cevaplayacak olursak sizin için kullanımı daha kolay olan formuyla başlayabilirsiniz. Örneğin öncelikle içime hazır sıvı ile başlayabilir, sonrasında şase formu ile devam edebilir, 8 hafta kullandıktan sonra ise Suda Collagen tablet ile kürünüze devam edebilirsiniz.

  Suda Collagen Kilo Aldırır mı?

  En çok merak edilen sorulardan biri de kolajen tüketmenin kilo alıp aldırmadığıdır. Suda Collagen’in hiçbir formu şeker içermediği için kilo aldırmaz diyebiliriz. Suda kolajen kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

  Suda Collagen yorumları tüm formları için bulunmaktadır. Sizde bağışıklık sistemini güçlendirmek, cilt sağlığınızı korumak istiyorsanız Suda Collagen 45 tablet, şaşe gibi daha birçok Suda Collagen fiyat ve ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.