sadsad x
asdasd

Sozzy Toys

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
89 ürün

Sozzy Toys Ürünleri Dermokozmetika’da!

Sozzy Toys, anne ve babaların bebeklerin ve çocukların ilk gelişim sürecinde (0-1 yaş) duyma, görme ve vücut koordinasyon becerilerine odaklanmalarını sağlayan, motor mekanizmalarını geliştiren, tepki süreleri kısaltan eğitici oyuncaklar geliştiren markadır. Eğitici oyuncak segmentinde ürünler tasarlayıp bayileri aracılığı ile tüketicilerle kavuşturmaktadır.

Anne ve babalar için bebeklerin büyüme aşamasında oynadıkları oyuncaklar oldukça önemlidir. Özellikle eğitici özellikte ve yumuşak dokuda olması gerekmektedir.

Parlak canlı ve kontrast renkler ile tasarlanan oyuncaklar bebeğinizin görme duyusuna destek olur. İlk aydan itibaren bebeğinizin ilgisini çeker. Uzanma ve tutmak suretiyle kaslarını kullanmaya teşvik eder. Bebeklerin el ve göz koordinasyonunu teşvik eder ve %100 pamuktan üretilerek özenle hazırlanmaktadır.

Siz de tüm Sozzy Toys oyuncaklarını Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.