sadsad x
asdasd

SkinCeuticals Nemlendirici

12 ürün

  Genç ve bakımlı bir cilt görünümü için şüphesiz ki ilk adım cildin temizlenmesi ve nemlendirilmesidir. Nemlendirici sürmek en temel cilt bakım adımlarından biridir. Cilt nemsiz kaldığında kurumuş bir toprağa benzer. Zamanla kurumaya ve pul pul dökülmeye başlar. Kuruluğa bağlı hassasiyet ve kızarıklıkta oluşabilir. Sağlıkla ışıldayan bir cilt için düzeli olarak cildin nemlendirilmesi gerekir.

  Dermokozmetik bir marka olan SkinCeuticals nemlendirici ürünleri;

  • Cildin kaybettiği nemi geri kazandırır.
  • Cilt bariyerini güçlendirir.
  • Çevresel faktörlere karşı direncini arttırır.
  • Uzun süre nemlilik hissi ve yumuşaklık sağlar.
  • Makyaj bazı olarak da kullanılabilir özelliğe sahiptir.

  Peki iyi bir nemlendirici nasıl tercih edilmelidir? Bunun için öncelikli adım cildin iyi tanınmasıdır. Çünkü her cilt tipi birbirinden farklıdır.

  Kuru ciltlerin şikayeti genelde gerginlik ve kaşıntı hissidir. Bu problemleri giderecek yoğun nem veren ürünler tercih etmelidir. SkinCeutials Emollience bakım kremi doğru bir tercih olacaktır. Kuru ve hassas ciltler için geliştirilen bu ürün cildin nem tutma seviyesini arttırır. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken gün boyu yumuşaklık kazandırır.

  Yağlı ciltlerin şikayetine bakacak olursak parlama, gözenek ve akne olduğunu söyliyebiiliriz. Doğru bilinen yanlışların arasında yağlı ciltlerin nemlendirilmeye ihtiyacı yokmuş algısı vardır. Fakat yağ ve nem birbirinden farklıdır bu anlamda yağlı ciltlerde nemlendirilmelidir. Yağlı ciltler nemlendirici seçerken ince yapılı olmasına dikkat etmelidir. SkinCeuticals Hydrating B5 ürünü oldukça doğru bir tercih olabilir. İçeriğindeki Hyaluronik asit ve vitamin B5 sayesinde cildin nem tutma seviyesini arttırır. Yağsız nemlendirici gün boyu canlı ve bakımlı bir görünüm sağlar.

  Karma ciltlerin T bölgesi (alın,burun çene) yağlı, diğer bölgeler normal veya kurudur. Bu nedenle nem oranı yüksek ince yapılı ürünler kullanılması tavsiye edilmektedir. 

  Sizde Skinceuticals Daily Moisture günlük nemlendirici, göz çevresi nemlendirici , hassas cilt nemlendirici ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.