sadsad x
asdasd

SkinCeuticals Antioksidan

3 ürün

  SkinCeuticals Antioksidan bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Çevresel faktörler, zararlı UV ışınları, şehir hayatı, stres gibi daha bir çok etken cildin erken yaşlanmasına neden olur. SkinCeuticals Antioksidan bakım ürünleri tüm bu yaşlılık belirtilerine karşı savaşır, cildin daha genç ve canlı görünmesini sağlar. 

  Antioksidan Nedir?

  Antioksidanlar cilt üzerinde savunucu ve koruyucu göreve sahiptir. Güneş ışınları, çevresel faktörler, sağlıksız beslenme gibi daha bir çok etkenin cildin erken yaşlanmasına sebep olduğunu söylemiştik. Antioksidanlarda cilt üzerinde tüm bu etkenlerle savaşarak etkisiz hale getirmeye yardımcı olur. Cildin doğal yapısını korur, ihtyiaç duyduğu bakımı tamamlar ve canlı bir görünüm kazandırır. Tüm bunların yanı sıra ince çizgi, kırışıklık, leke ve ton farklılığı gibi cilt problemlerini de önlemeyi destekler. SkinCeuticals Antioksidan serum çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Antioksidan Bakımı

  Cildinize antioksidan bakımı yapmak istiyorsanız hem sağlıklı beslenmeli hem de cilt bakımlarınızı eksiksiz uygulamalısınız.  Etkili bir sonuç için Antioksidan serum tercih edebilirsiniz. Serumlar onarıcı etkiye ve ince yapıya sahiptir.

  SkinCeuticals Phloretin Cf Serum

  SkinCeuticals Phloretin, formülündeki C vitamini ve ferulic asidi ile antioksidan teknolojisi ile geliştirilmiştir. 

  • Cildi serbest radikallere karşı korur.
  • Cildin kolajen üretinmini hızlandırır.
  • Hücre yenilenmesini destekler.
  • Kırışıklık, leke , ton farklılıkları gibi cilt problemlerini giderir.
  • Cilde canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

  SkinCeuticals Phloretin Cf Nasıl Kullanılır?

  Temiz ve kuru cilde 4-5 damla parmak uçlarınıza masaj yaparak uygulayınız. Yüz, boyun ve dekolte bölgesi için kullanıma uygundur. Etkili bir sonuç için düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir.

  SkinCeuticals Resveratrol B E

  Ciltte oluşmuş yaşlılık belirtilerini onarmaya ve yeniden oluşmalarını engellemeye yardımcı olan gece antioksidanı bakım ürünüdür. Resveratrol B E,

  • Cildin kendi savnma mekanizmasını güçlendirir.
  • Yaşlanmaya neden olan serbest radikallara karşıc cildi korur.
  • Cildin elastikiyetini (sıkılığını) arttırır.
  • Cilde doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırır.

  Sizde cildinize antioksidan bakımı yaparak daha genç ve güzel kalmasını istiyorsanız SkinCeuticals antioksidan bakım ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.