sadsad x
asdasd

Saç Şekillendiriciler

233 ürün

Günlük koşuşturma içerisinde saç bakımı yapıldıktan sonra geriye kalan saçın şekillendirici ürünler ile istenilen forma sokmaktır. Saç konusunda en sık talep gören ürünler arasında yerini alan saç şekillendirici ürünler kadın ve erkeklerin kullanımına uygun bir yapıya sahiptir.

Saç Şekillendirici Vücuda Etkisi

Saçı istenilen şekle sokmak adına kullanılan bu ürünler sabitlemek ve daha uzun süre korunmasını sağlamaktadır. Saça ekstra hacim ve dolgunluk vermesi içinde kullanılan bu saç şekillendirici ürünler içeriğinde tamamen doğal bileşenlerle üretilmektedir. Kimyasal içeriklere sahip olan ürünlerde bulunmaktadır. Saç bakımı için uygun görülen doğal içeriklerle hazırlanmış ürünleri saç tellerine uygulamaktır. Dalgalı, kıvırcık, düz, uzun ve kısa tüm saç boyutlarına uygulanmasında sakınca görülmemektedir. Karma, kuru, normal ve yağlı tüm cilt tiplerine göre de uyum sağlamaktadır. Saç şekillendirici birçok ürün bulunmaktadır. Bunlar saç köpüğü, saç spreyi, krem şekillendirici, pomad ve wax olarak adlandırılmaktadır. Saç telinin yapısına kullanılan ürünler değişiklik göstermektedir. Erkek ve kadınların ortak olarak kullanabileceği ürün sınıfında yer almaktadırlar. Bir diğer saç şekillendirici olarak kullanılan ürünler ise jel ve deniz tuzu spreyleridir. Dalgalı saçlara sahip olmak isteyen kişilerin ve deniz ile iç içe olan bireylerin kullandığı deniz tuzu spreyi saç örgüleri içinde kullanıma uygundur. Erkeklerin de uygulamasında sakınca olmayan saç şekillendirici ürünler seyrelmiş ve dökülmeye başlamış saçların görüntüsünü ortadan kaldırmaktadır. Saç tipine göre seçilen bu ürünler gün boyunca mükemmel bir görüntüye kavuşturmaktadır.

Saç Şekillendirici Ürünler

Toni&Guy Toni Guy Deniz Tuzu Etkili Sprey, dalgalı ve doğal bir görünüm sağlayan bu ürün saçın anında sudan çıkmış gibi durmasını sağlar. Hafif bir saç tutamında bile etkisini gösteren yapısıyla saç tellerine zarar vermeden anında etkisini göstermektedir. Belirgin ve dalgalı görüntüye sahip olmak isteyen kişilerin kullanacağı en doğal içeriklerle hazırlanan ürünleri arasındadır. Karma, yağlı, normal ve kuru tüm saç tiplerinin uygulamasında sakınca görülmemektedir. Nemli ve yahut kuru saçlar üzerine sıkılarak parmak uçları ile şekil verilmeye müsait bir yapı oluşmaktadır. Eşit şekilde uygulanması durumunda anında su dalgası görünüm ortaya çıkar.

Kerastase Densite Erkek Wax, erkeklerin kısa saçlarını şekillendirmeye yardımcı olan bu ürün anında etki göstererek kalıcı bir şekil almaktadır. Saçın ıslak veya nemli olmasına bakılmaksızın kullanılabilen bu ürün anında saçların dikilmesinde ve yatırılmasında etkinliğini göstermektedir. Uzun süre yapılan şeklin sabit kalmasını sağlar. Gün sonunda derinlemesine temizlik sağlanarak saç derisinden çıkarılması gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.