sadsad x
asdasd

Saç Maskesi

90 ürün

Kullanım olarak kolay ve pratik bir şekilde uygulanan saç maskesi ürünleri saçın nemlenmesine ve parlamasına yardımcı olmaktadır. Evde doğal maskeler hazırlanarak veya bitkisel içerikli dermokozmetik ürünler alarak uygulanan bu işlem saçın canlanmasına ve bakımlı görünmesini sağlar.

Saç Maskesi Vücuda Etkisi

Kırıklar saç uçlarında kötü bir görünüm oluşmasını sağlar. Oluşan bu kötü görünüm zaman içerisinde çoğalarak tüm saça etki eder. Bu nedenle saç bakımını aksatmak oldukça büyük zararlara neden olur. Saç dökülmesine kadar giden böyle etken zararlar saç derisinin boş kalması ile sona erer. Saç maskesi uygulamak saç tellerine derinlemesine bakım yaparken aynı zamanda gelişmesine ve büyümesine yardım eder. Uzun ve gür saçlara sahip olmak hem erkeklerin hem de kadınları ortak hayalidir. Bu hayale ulaşmak adına saç bakımını ihmale etmemek gerekmektedir. Dış etmenler hava kirliliği, toz, duman ve is ile kirlenen saçlar çevresel faktör olan güneşin zararlı ultraviyole ışınları, yağmur ve sis gibi durumların meydan gelmesiyle büyük bir zarara uğrar. Bu nedenle saçlara olabildiğinden daha iyi bakmak gerekmektedir. Nemlendirici, parlatıcı ve besleyici içeriklere sahip saç maskesi ürünleri bitkisel içeriklerin ve yağların bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Daha kısa sürede etkili sonuçlar ortaya çıkarmada büyük bir katkı sağlamaktadır. Her saç sorununa özel olarak saç maskesi bulunmaktadır. Saç tipi ve yaşanan sorun belirlenmesi üzerine uygun bulunan bakım ürünün kullanılması gerekmektedir.

Saç Maskesi Ürünleri

Sebamed Balsam Repair, panthenol ile birlikte içeriğinde yer alan doğal bileşenler sayesinde saç bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Karma, yağlı, kuru ve normal tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ürün avokado yağı ile saçı derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. Saçı ve saç derisini besleme ve saç derisini yumuşatma konusunda diğer ürünlerden daha fazla etki göstermektedir. Hastalıklı saç derisinde de etkisini gösteren egzama gibi sorunların giderilmesinde etkinlik sağlar. Şampuan ardından kullanılan bu ürün düzenli kullanımıyla kısa sürede etkisini göstermeye devam eder. Bebek bakım ürünleri yanı sıra saç bakım ürünlerinde de başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Kerastase Krem Dermo-Calm, saç derisi rahatsızlıklarına karşı çözüm sağlamaktadır. Dış etmenler ve çevresel nedenlerden dolayı yıpranan saçların bakımının tamamlanmasına yardımcı olur. Saç derisinde meydana gelen kaşıntı ve diğer tahriş unsurlarının giderilmesini sağlar. Saç sorunu yaşayan tüm ciltlerin kullanımına uygunluk göstermektedir. Yağsız formülüyle saç üzerinde ağırlık hissiyatı yaratmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.