sadsad x
asdasd

Saç için Tabletler

20 ürün

  Saç dökülmesi hem kadınlarda hem de erkeklerde sıkça gözlemlenen problemlerden biridir. Saç dökülmesi neden olur? Sorusuna tek bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü saç;

  • Çevresel faktörler,
  • Mevsim geçişleri,
  • Stres,
  • Sağlıksız beslenme,
  • Isı ile şekillendiriciler,
  • Jöle, saç spreyi wax gibi ürünlerin uzun süre saçta kalması,
  • Vitaminsizlik gibi daha birçok faktör sebebiyle dökülebilir.

  Saç dökülmesini engellemek ve saçların güçlenmesini sağlamak için düzenli olarak saç bakımının yapılması, içeriden sağlıklı beslenilmesi ve saç için tablet kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Saç İçin Gıda Takviyesi

  Vücutta vitamin eksikliği birçok cilt, tırnak ve saç problemini beraberinde getirir. Cilde olan etkisi; matlık, cansızlık ve yaşlanma belirtileri, tırnağa etkisi; kırılma ve sararmalar, saça etkisi ise dökülme ve cansızlıktır diyebiliriz. Bakımlar düzenli yapılsa ve içeriden sağlıklı beslenilse de bazı durumlarda gıda takviyesi ile desteklenmesi gerekmektedir.

  Saç tabletleri, vücudun saç için ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri karşılayarak saçları güçlendirmeye ve dökülmesini engellemeye yardımcı olur. Saçların doğal yapısını güçlendirerek sağlıkla daha hızlı uzamasını destekler.

   Peki saç için vitamin tablet nasıl tüketilmelidir? Bu soruyu cevaplayacak olursak, günde 1 defa bol su ile tüketilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Kullanmadan önce kullanım talimatlarını mutlaka okumanız tavsiye edilir.

  Sizde saçınız için Ducray, Phyto gibi dünyaca ünlü markaların saç tabletlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.