sadsad x
asdasd

Saç Boyası

479 ürün

Her kadın belli dönemler içerisinde saç rengini değiştirmek ister. Bu değişiklik saçların zamanla yıpranmasına neden olabilmektedir. Saçın yıpranmasını sağlayan kimyasal etkilerden kurtulmak üzere geliştirilmiş bitkisel içerikli doğal saç boyası son zamanlarda en sık kullanılan ürünler içerisinde yer alır.

Saç Boyası Vücuda Etkisi

Saç boyası kullanmak saçın daha ışıltılı ve beyazların kapanmasında kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan formül sayesinde mıknatıs gibi saç tellerine yapışmaktadır. Hamile kadınların ilk zamanlarda saçlarını boyaması yasaktır. Fakat doğal saç boyası ile bu sorun ortadan kalmıştır. Eski zamanlarda renkli boyalar yerine kullanılan kına da renklendirici içeriği ile saçlara doğal yoldan bakım yapmaktadır. Saç boya ürünü uygulanırken saçın kirli veya temiz olması önem kazandırmaz. Genellikle kadınlar kirli saç üzerinde boyama işleminin daha etkili sonuçlar verdiği kanısındadır. Saç boyası ürünleri saç diplerine zarar vermez. Dökülmesine ve kırılmasına neden olmadan saç renginin değişmesine yardımcı olmaktadır. Saç boya ile kaş kılları boyanmaz oldukça zararlı olan bu uygulama kaş yapısına zarar verebilmektedir. Bu nedenle kirpik kaş farı ile doğal bir görünüm kazanmak mümkün olmaktadır. Saç ürünleri test edilerek cilt yüzeyinde ve saç derisinde herhangi bir alerjik reaksiyonun oluşmasına neden olmaz. Bu nedenle kullanılan saç boyası ürünleri kadınların en sık tercih ettiği stres ve isteklendirme sağlayıcı olarak4-5 hafta içerisinde rutin düzenlemeler ve bakım kremleri ile desteklenmelidir.

Saç Boyası Ürünleri

Phyto Color Bitkisel Boya, koruyucu içeriği bulunan doğal kozmetik ürünler içerisinde yer alan saç bakım ürünü benzersiz formülü sayesinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Besleyici, koruyucu ve onarıcı özelliğe sahiptir. Saç tiplerinin dipten uca doğru bakım yapmaya izin verir. İlk uygulandığı andan itibaren saçın içerisinde meydana gelen beyaz tutamların kapanmasına yardım eder. Uzun süre renk pigmentlerinin saç tellerinde kalmasına izin verir. Renk eşitleme özelliğine sahip olan bu ürün doğal bir saç rengi oluşmasına yardımcı olur. Saç derisine alerji yapmadan aktif bir şekilde korunmasına yardımcı olmaktadır. Diğer ürünlere göre daha yumuşak ve parlak görünüm sağlar. Açık bakır kestane rengine sahiptir. Phyto Phytocolor 7D Dore Sarı, saç tellerinde meydana gelen beyazlamayı sona erdirirken aynı zamanda saç bakımını ihmal etmeden daha yumuşak ve canlı saç uçlarına sahip olmayı kolaylaştırmaktadır. Nemlendirici içeriği ile doğal bir koruma sağlar. Doğal renk tonu ile dipten uca bakım yapmaktadır. Çok açık sarı rengine ışıltı saçan bir görünüme sahiptir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.