sadsad x
asdasd

Saç Bakım Yağları

56 ürün
    1 2

Saç bakımında kullanılan yağlar saçın daha alımlı ve bakımlı görünmesine yardımcı olur. Sağlıklı ve dolgun saçlara sahip olmak isteyen her birey saç şampuanlarının ardından saç bakım yağı ile onarımı desteklemektedir. Saç tipine ve etki alanına göre saç bakım yağları oldukça fazla seçeneğe sahiptir.

Saç Bakım Yağı Vücuda Etkisi

Saçların gür ve dolgun görünmesi adına yapılan bakımların arasında yer alan yağlar uzun süre kullanıldıktan sonra etkisini göstermeye başlamaktadır. Yapılan ilk uygulama saçın şeklini alabilmesi içindir. Her birey tarafından bilinen zeytinyağı kullanımı oldukça kolaydır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahat şekilde uygulanabilmektedir. Omega yönünden zengin bir yapıya sahip olan bu saç bakım yağı saçı besleyerek onarılmasına yardımcı olur. Saç uzatma konusunda da büyük bir katkı sağlayan bu saç bakım yağları çeşitli bitki özleri ile zenginleştirilmiştir. Cilt bakımı ve saç bakımında yarar sağlayan bu ürünler saçın ihtiyacı olan B vitamini ile dolgunluk sağlar. Saç bakım yağları ıslak saça uygulanmalıdır. Nemlendirici ve şampuanlar ile de karıştırılarak saç tellerine uygulama da sorun teşkil etmez. Saç şekillenme sonrasında da kullanılan bu ürünler yapılan şeklin daha canlı ve daha parlak görünmesine yardımcı olmaktadır. Saç tellerini kireç suyundan ve kalıntılarından koruma sağlar. Birçok bitki özleri bir araya getirilerek çeşitli bitkisel yağlar meydana gelerek saç uzatma, besleme, onarma gibi sorunlara çözüm sağlamaktadır.

Saç Bakım Yağı Ürünleri

Nashi Argan Yağ, geliştirilmiş özel formülü ile saçların mat ve güçsüz duruşunu ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Yumuşak bir dokunuş sağlama konusunda büyük bir yardım sağlamaktadır. İpeksi görünen saçlara sahip olmayı kolaylaştırır. İnce telli saçlara nem kazandırarak daha dolgun görünmesini sağlar. Tarama ve açma işlemlerinde saçın kolayca çözülmesini sağlar. Dış etmenlere ve çevresel faktörlere karşı koruma kalkanı oluşturur. Hafif yapısı ile saç üzerinde ağırlık yapmaz ve kalıntıların oluşmasına engel olur. Islak saç üzerinde daha kullanışlı bir yapıya sahiptir. Durulamadan kullanılması gerekmektedir. Karma, hassas, yağlı ve normal tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur.

Kerastase Yağ Chronologiste, parfümlü bir yapıya sahip olan bu ürün saçın şekillenmesine ve uzamasına yardımcı olurken aynı zamanda ince ve zarif kokusu ile saç bakımında yeni bir uygulama sağlamaktadır. Uzun süre saç derisinde kalan kokusu saça uygulanması ile etkinliğini göstermeye başlamaktadır. Canlı, parlak ve ışıltılı bir görünüm oluşmasını sağlamaya yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.