sadsad x
asdasd

Rimmel London Göz Kalemi

7 ürün

  Rimmel London Göz Kalemi Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Belirgin bir göz makyajının şüphesiz en önemli adımı göz kalemi uygulamasıdır. Göz kalemi, göz renginizi ve göz yapınızı vurgulayan bakışları anlamlandıran makyaj ürünlerindendir.  Günlük ve özel günlerin vazgeçilmez makyaj adımıdır! Yumuşak ve yoğun renk veren yapısı ile Rimmel London göz kalemi çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, istediğiniz renge hemen sahip olabilirsiniz.

  Göz makyajında istediğiniz etkiye göre kullanabileceğiniz birçok göz kalemi mevcuttur. Örneğin; gözlerinizde buğulu bir etki yaratmak için göz kaleminizden bir miktar göz kapağınıza sürün, daha sonra bir far fırçası yardımıyla kalemi homojen bir şekilde dağıtın. Böylelikle istediğiniz buğulu ve dikkat çekici göz makyajına ulaşmış olursunuz. Aynı zamanda waterproof suya dayanıklı göz kalemleri yoğun ve kalıcı renk imkanı sunduğundan dolayı gözlerinizde eyeliner etkisi yaratır ve kalıcığı gün boyu sürer. Gözlerinizi olduğundan büyük göstermek için ise, beyaz göz kalemi tam da size göre! Beyaz renkte olan göz kalemini göz içinizdeki çizgiye uyguladıktan sonra gözlerinizin büyük göründüğünü hemen fark edeceksiniz. Belirgin biz göz makyajı için gelin birlikte Rimmel London kalemi çeşitlerini inceleyelim…

  Rimmel London Scandaleyes Waterproof Kohl Kajal: mat bir görünüm sağlarken suya dayanıklı özelliği ile akma ve dağılma gerçekleşmeden uzun süre kullanım imkanı sağlar. Kadifemsi yapısı ile de kolayca uygulama yapabilirsiniz.

  Rimmel London Exaggerate Waterproof Eye Definer; yumuşak yapısı ile göz kapağınıza kolayca çizgi çekmenizi sağlar. Su geçirmez formülü sayesinde gün boyu kalıcı özelliğe sahiptir. Hassas göz çevresinin dahi kullanımına uygundur.

  Rimmel London Magnif Eyes 2in1 Göz Kalemi & Krem Göz Farı; göz makyajında hem göz kalemi hem göz farı uygulaması için özel olarak geliştirilmiştir. Çift taraflı tasarımı sayesinde göz makyajınızı kolayca uygulayabilirsiniz.

  Sizde makyajınızı Rimmel London göz kalemi ile vurgulamak istiyorsanız tüm çeşitlerine Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz!

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.