sadsad x
asdasd

Rimmel London Eyeliner

6 ürün

  Göz makyajını etkileyici hale getirmek için Rimmel London eyeliner çeşitlerini keşfedin!

  Eyeliner, gözde kirpik diplerine çizgi çekmek için kullanılan makyaj malzemesi çeşitlerindendir. Genellikle bakışlara anlam kazandırmak ve vurgulamak için kullanılır. Hem günlük makyajlarda hem de özel günlerde sıkça tercih edilmektedir. Dört çeşidi mevcuttur. Bunlar;

  • Likit
  • Kalem
  • Toz
  • Jel veya krem

  Göz makyajını tamamlayan unsurlardan eyeliner, göz yapısını belirginleştirir ve bakışlara anlam kazandırmaya yardımcı olur.  O halde gelin birlikte Rimmel London eyeliner çeşitlerine göz atalım..

  Rimmel London Exaggerate Eye Liner Intense: Likit yapıya sahip olan eyeliner, siyah renk  pigmenti sayesinde göz makyajınızı belirginleştirir. 16 saate kadar kalıcı formülü ile gün boyu akma dağılma yapmadan uzun süre kullanım sağlar.

  Rimmel London Scandaleyes Precision Micro Kalem Eyeliner; keçe uçlu tasarıma sahip olan eyeliner kalem formu sayesinde kirpik diplerinize kolayca çizgi çekmenize yardımcı olur. Eyelinerı göz kapağınıza sürdüğünüz andan itibaren kirpik çizginizi belirgin hale getirir ve hızlıca kuruma sağlar. Gün boyu akma ve bozulma gerçekleşmeden kalıcılığını da uzun süre korur.

  Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

  Eyeliner sürmek genellikle birçok kişinin ilk zamanlarda zorlandığı bir makyaj adımıdır. Ancak sanıldığı kadar zor bir uygulama değildir. Sadece biraz el alışkanlığı kazanmak gerekir. Sonrasında gözlerinize hatasız bir şekilde rahatlıkla sürebilirsiniz. Kusursuz eyeliner çekmenin püf noktaları ise;

  • Kaş bitiminize kağıt bant yapıştırın. Bu aşama kuyruk çekmenizi kolaylaştıracaktır.
  • Göz kapağınıza bir kapatıcı uygulayarak, pürüzsüz bir hale getirin.
  • Gözün bitiş noktasından başlayarak göz pınarlarına doğru ufak noktalar oluşturun.
  • Eyelinerınızı oluşturduğunuz noktalar üzerinden geçerek kirpik çizgisine uygulayın.
  • İstediğiniz gibi olmadığında veya bozulduğunda telaş etmeyin. Kulak çubuğu yardımıyla göz makyajınızda tekrar düzeltme yapabiliriniz.

  Sizde göz makyajınızı eyeliner uygulaması ile belirgin hale getirmek istiyorsanız, Rimmel London çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, hızlı kargo, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.