sadsad x
asdasd

Rimmel London Dudak Kalemi

5 ürün

  Rimmel London Dudak Kalemi Çeşitlerini Keşfedin!

  Bazı kadınlar dudakların olduğundan daha dolgun ve belirgin görünmesini ister. Bunun içinde dudak makyajı yaparken ufak dokunuşlar yapar. Çünkü ruju tek başına sürdüğünüzde istenilen dolgun görünüme ulaşmak zordur. Bu nokta da dudak kalemi devreye girer ve istenilen dudak görünümüne ulaşmanıza yardımcı olur. Dudak kalemi, dudak hatlarını ortaya çıkaran, rujun kalıcılığını korumasını sağlayan makyaj malzemelerindendir. Sizde dudaklarınızı daha belirgin hale getirmek istiyorsanız Rimmel London dudak kalemi çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Rimmel London Dudak Kalemi Çeşitleri

  Kolay sürümü, yumuşak yapısı ve canlı renkleri ile dudak kalemi, rujun dudaklarınızda uzun süre kalmasını sağlar. Aynı zamanda pratik kullanımı sayesinde dudaklarınıza kalemi tek başına uygulayarak renk verir.

  Her ten ve makyaj ile uyumlu olarak geliştirilen Rimmel London dudak kalemlerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Dudak makyajında doğal tonlar severler için Rimmel London Lasting Finish 1000 Kisses Lip Liner 04 ve 05 (açık pembe tonları) nude renkler, Exaggerate Auto Lip Liner 24 ve 18  iddialı renkler ile kendi trendinizi oluşturabilirsiniz.  Kolay sürümü sayesinde Rimmel London dudak kalemi kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

  Dudaklarınıza ruj uygulamadan önce bir dudak kalemi ile dudak çevrenizi belirginleştirin. Daha sonra istediğin renkteki ruju sürün. Dudak kalemi doğru kullanıldığı takdirde istenilen dolgun görünüme sahip olabilmeniz mümkün. Püf noktaları ise;

  • Dudaklarınızı daha dolgun göstermek için kalemi dudak çizginizin dışından başlayarak sürün
  • Dudaklarınızı çerçevelerken çizginin eğri olup olmadığına özen gösterin.
  • Doğal görünüm için açık renkli kalemler tercih edin.
  • Rujunuzu sürdükten sonra da dudak kalemi ile çizgilerin üzerinden geçin. Bu adım rujun kalıcılığını arttırır.

  Sizde dudak kalemi çeşitlerine Dermokozmetika’dan uygun fiyat ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile sahip olabilirsiniz!

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.