sadsad x
asdasd

Rebul

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
25 ürün

  Rebul Kolonyaları ile Bir Damla Ferahlık

  Kolonya tarih boyunca birçok farklı amaç için kullanılmıştır. Geleneğimizde büyük yer kaplayan kolonyaya Rebul ürettiği kolonyalarla bambaşka bir boyut kazandırmıştır. Herşeye sadece lavanta kolonyasıyla başlayan marka, Rebul Lavanda ile bir kolonyadan öte, o dönemin en popüler erkek parfümü, kuaförler tarafından saça uygulanarak stresten arındırıcı bir mucize, her eve götürülen en prestijli hediyesi olmuştur. Üretmiş olduğu kolonyalarla zarifliğin ve saflığın sembolü haline gelen Rebul, ürünlerinin içerisinde en saf bitki özlerine ve formülasyonlara yer vermektedir. Kolonya dünyasına bambaşa bir ışık yaratan Rebul kolonya çeşitlerine  Dermokozmetika’dan ulaşabilirsiniz.

   Kolonyada Parfüm Etkisi

  Rebul her biri birbirinden özel ve farklı kokulardan oluşan kolonya serisiyle sizlere hizmet sunuyor. Her ruh halinize uygun ve herkesin koku zevkine hitap eden birçok farklı çeşidi olan Rebul kolonyaları, teninizde bir parfüm gibi etki gösterir. Zengin içeriği ve bir parfüm gibi farklı notaların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan kalıcı ve büyüleyici kokularını sadece ferahlamak için değil güzel kokmak içinde tercih edebilirsiniz.

  Rebul Kolonyaları

  Rebul kolonyalarında dört mevsim her anınızda size eşlik edecek büyüleyici kokular bulmanız çok kolay. İster sadece kolonya gibi isterseniz tıpkı bir parfüm gibi kullanabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için Rebul Ice, taze egzotik ve aromatik odunsu kokulardan hoşlananlar için Rebul Aqua, soğuk kış günlerinde sizi ve ruhunuzu ısıtması için Rebul Dark Spice, sizi alıp baharın en güzel günlerine götürmesi için Rebul Mandarine tercihleriniz arasında yer almalıdır.

  Kolonya ilk üretildiği yıllardan beri temizlik, antiseptik gibi birçok farklı dalda kullanılmıştır. Rebul kolonyalarının kalite ve hoş kokularıyla birlikte kozmetik sektöründe adını duyurmayı başarmıştır.

  Rebul kolonya çeşitlerini ve fiyatlarını Dermokozmetika’dan inceleyebilir, en uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.