sadsad x
asdasd

Pudra Fırçaları

50 ürün
    1 2

Ten makyaj ürünleri arasında yer alan pudra cilde eşit ve mat bir görünüm kazandırır. Pudranın ciltte topaklanmaması ve eşit bir şekilde yayılmasını sağlamak için pudra fırçası ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Pudra Fırçası

Toz ve krem ürünlerin cilde eşit ve homojen bir şekilde yayılmasını sağlar. Pudra fırçası tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur fırça kılıdır. Fırçanın kılları ne kadar geniş ve yumuşak olursa yüzün geniş alanlarına o kadar kolay uygulanır. Makyajın daha güzel ve profesyonel gözükmesi için doğru fırça tercihi son derece önem taşır.

Fırça Çeşitleri

  • Geniş Açılı Pudra Fırçası
  • Oval Yapılı Pudra Fırçası
  • Kavisli Pudra Fırçası
  • Üçgen Açılı Pudra Fırçası
  • Kaşık Pudra Fırçası

Makyaj fırçaları belli aralıklarla temizlenmelidir. Çünkü makyaj sonrasında fırça yüzeyinde kalan makyaj kalıntıları bakteri oluşumuna zemin hazırlayarak çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirebilir. Yaptığınız makyajın sıklığına göre düzenli olarak makyaj fırçaları temizlenmelidir.

Pudra Fırçası Nasıl Temizlenir?

Temizleme işlemi yaparken fırçanın dik ve aşağı bakacak şekilde olması gerekir. Bu uygulama su ve temizleyicinin fırçanın metal kısmına gelmesini engelleyerek daha uzun ömürlü kullanım sağlar. Etkili bir sonuç için fırça temizleme aksesuarı ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Fırça temizliği sağlandıktan sonra kurutma işlemi de son derece önemlidir. Fırçalar dik ve aşağı bakan pozisyonda oda sıcaklığında kurutulmalıdır.

Sizde Real Techniques, Nascita, Ecotools, Flormar gibi daha birçok markanın en iyi pudra çeşitlerini Dermokozmetika bulabilir, uygun fiyat ve hediye fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.