sadsad x
asdasd

Promani

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
74 ürün

Repline bünyesinde bulunan Promani, kişisel bakım alanında ihtiyacınız olan tüm ürünleri yelpazesinde barındırır. 2016 yılında lansmanı olan Promani, günümüze kadar geliştirdikleri ürünleri kullananların beğenisine sunmaktadır. Promani ürünleri yurt dışında da ihraç edilen markalar arasında yer almaktadır.

Promani Ürünleri ve Fiyatları

Ayak, el ve tırnak bakımınız için geliştirilen ürünler ile evinizde profesyonel bir şekilde bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Manikür ve pedikür uygulamaları için ihtiyacınız olan tırnak makası, topuk törpüsü, törpü gibi tüm aletler Promani markasında bulunmaktadır.

Cımbız, bıyık makası gibi ürünler ile kişisel bakımınıza da ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Promani oldukça kaliteli ürünler ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri en iyi şekilde geliştirmiştir. Bu markanın sıklıkla tercih edilen bir diğer ürünü ise takma tırnaklardır. Promani takma tırnaklar ile ellerinizi estetik görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sizde kişisel bakımınızda ihtiyacınız olan tüm ürünleri Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleri ile hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.