sadsad x
asdasd

Pirdolin

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
5 ürün

  Pirdolin Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Dermadolin firmasının bünyesinde bulunan Pirdolin, saç derinizdeki kaşıntı, kepek, pullanma ve kabuklanma için etkili ürünler geliştirmektedir.

  Pirdolin son teknoloji ve özel formüller ile hazırladığı ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Her saç tipine ve ihtiyacına uygun bakım ürünlerini özenle hazırlamaktadır. Tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Pirdolin Ürünleri

  Kadın veya erkek farketmeksizin herkes saçlarının sağlıklı ve canlı görünmesini ister. Bu sebeple de saç tipiyle uyumlu ürünler tercih eder. Ancak herkesin saç tipinin birbirinden farklı olduğunu da unutmamak gerekir. Özellikle mevsimsel geçiş dönemlerinde meydana gelen kepek birçok kişinin saç problemi arasında yer alır. Kepek, saçlardaki dış görünümü etkiler ve saçların bakımsız görünmesine neden olur. Bu durumu önlemek için ise en önemli adım düzenli olarak saç bakımının yapılmasıdır. Pirdolin markası da bu doğrultuda ilerleyerek markanın en çok tercih edilen kepek karşıtı ürünlerini geliştirmiştir.

  Pirdolin Kepeğe Karşı Etkili Şampuan

  Boyalı ve permalı saçlar için geliştirilmiş olan şampuandır. Saç ve saç derisini nazikçe temizler. Geliştirilmiş içeriği saçları besleyerek kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Pirdolin şampuan, saçlara yumuşaklık ve canlılık kazandırır.

  Siz de Pirdolin ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.