sadsad x
asdasd

Pastel Maskara

4 ürün

  Pastel Maskara Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Her kadın göz makyajında çarpıcı gözler ve iddialı bakışlar ister. Kimi sade bir ten makyajı ve hafif bir maskara, kimisi belirgin bir göz makyajı tercih eder. Göz makyajının ise olmazsa olmaz adımı maskara uygulamasıdır. Eğer siz de gözleriniz de takma kirpik etkisi yaratmak istiyorsanız Pastel maskara çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Maskara, kirpikleri kıvırmak ve uzatmak için kullanılan makyaj ürünüdür. Genellikle bakışlara anlam kazandırmak ve vurgulamak için uygulanır. Kirpiklerinizde seyreklik varsa veya ince yapıya sahipse maskara sizin için ideal bir makyaj ürünü demektir!

  Pastel Maskara Çeşitleri

  Pastel Big N Black; kirpiklere dolgun, kıvrık ve hacimli görünüm imkanı sunar. Her katta ekstra dolgun görünüm kazandırırken aynı zamanda siyah rengi ile kirpiklerinize yoğunluk verir. Pastel Big N Black maskara fiyatı ile de her kesime hitap etmektedir.

  Birçok maskaranın öncelikli hedefi kirpikleri uzatmak ve hacimli görünmesini sağlamaktır. Pastel express volume, dramatic look 5x volume black ve profashion multidimensional volume maskara kirpiklerinizi dipten uca uzatmanıza yardımcı olur ve yoğun kıvrılmış kirpik görüntüsü elde etmenizi sağlar.  

  Maskara Sürmenin Püf Noktaları

  Maskara diğer adıyla rimel sürme yönteminize göre kirpiklerinizi daha yoğun, hacimli veya dolgun gösterebilirsiniz. Maskara sürmenin püf noktaları ise;

  • Maskara sürmeden önce mutlaka bir baz uygulayın.
  • Kirpiklerinizin kuru ve temiz olmasına özen gösterin.
  • Yoğun kirpik görünümü için maskara öncesinde bir kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinizi kıvırın.
  • Maskarayı önce yatay daha sonra kirpik diplerine ulaşmak için dikey bir şekilde tutarak sürün.
  • Gün sonunda maskaranızı kirpiklerinizden nazikçe temizleyin.

  Sizde göz makyajınızı maskara ile tamamlamak istiyorsanız tüm çeşitlerine Dermokozmetika’dan hızlı kargo ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.