sadsad x
asdasd

Pastel Far

33 ürün
    1 2

Pastel far çeşitleri Dermokozmetika’da!

Göz makyajının önemli temel malzemelerinden biri fardır. Far, göz kapağını renklendirmek ve derinlik katmak  için kullanılır. Genellikle yumuşak formlu toz farlar, hem günlük hem de özel gün makyajlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça geniş renk skalasına sahip olan Pastel göz farı seçeneklerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, göz makyajınıza derinlik katabilirsiniz.

Toz farlar sahip olduğu yapısı sayesinde düz bir far fırçası ile kolayca kullanım imkanı sağlar. Günlük makyajda far uygularken genellikle kahve, bej ve açık pembe tonları tercih edilirken, özel günlerde ise simli, sedefli yapıya sahip daha iddialı ve belirgin renkler tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra koyu bir renk far ile gözlerinizde buğulu görünüm elde ederken, açık renk far ile gözlerinizin aydınlık görünmesini sağlarsınız.

Pastel Nude Single Eyeshadow; göz farı yumuşak yapısı sayesinde göz kapaklarınızda homojen bir şekilde dağılım sağlar. 16 farklı renk seçeneği ile her makyaja uyum sağlar. İsterseniz tek renk olarak isterseniz farklı renk çeşitleriyle karıştırıp göz kapağınızı renklendirebilirsiniz.

Pastel Show Your Style Far Paleti; mat, simli, nude ve iddialı renklerin içerisinde bulunduğu pastel far paleti göz makyajını vurgulamak isteyenlerin vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Gölgeli ve renk geçişli göz makyajlarından hoşlanıyorsanız bu palet serisi tam size göre diyebiliriz. Farklı renk seçenekleri ile her tene uyum sağlamaktadır. Bu seride iki far paleti çeşidi mevcuttur. Pastel Show Your Style Bohemian, daha doğal tonlar yer alırken, Artsy far paletinde mavi, mor gibi göz kapağını belirginleştirecek iddialı renk tonları bulunmaktadır.  

Eğer sizde göz makyajınızda tarzınızı göstermek istiyorsanız Pastel profashion, profashion single eyeshadow paleti gibi diğer far çeşitlerine Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.