sadsad x
asdasd

Palette

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
9 ürün

  Palette Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Schwarzkopf Palette, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en çok sevilen saç boyası markası arasında yer alır. Hem global hem de Türkiye’de sıklıkla tercih edilen Palette, boya konusunda ürünler geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

  Her kadın saçlarının bakımlı ve güzel olmasını ister. Özellikle ilerleyen yaşlar ve çevresel etkenler sebebiyle saçlarda beyaz görünümler oluşur. Bu durumun önüne geçmek için ise genellikle saçlar boyanmaktadır. Palette markası da geliştirdiği kalıcı saç boyaları ile deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Saçlardaki beyazları kapamanın yanı sıra saç rengini değiştirmek için de tercih edilmektedir.

  Palette Saç Boyası

  Her saç rengi için özel olarak hazırlanan Palette saç boyaları içeriğinde bulunan formül sayesinde saçları boyarken besler ve parlaklık kazandırır. Genel olarak özelliklerine bakacak olursak;

  • Saçlarda maksimum beyaz kapama sağlar.
  • Üstün ve yoğun renk kalıcılığına sahiptir.
  • Saçlarda kusursuz renk eşitliği sağlar.
  • Saçlara parlaklık kazandırır.

  Siz de tüm Palette saç boyası çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.