sadsad x
asdasd

Orzax

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
5 ürün

  Orzax Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Orzax, 2004 yılında eczacı, doktor ve yatırımcıların bir araya gelmesiyle sağlık alanında tüketicilere ulaşmak için kurulmuştur. Mesleki bilgi ve birikim ile 2005 yılında ilk ürünler piyasaya sürülmüştür. Zaman içerisinde pazar payını genişleten Orzax ‘’Sağlığa Hediye’’ sloganıyla birçok ürün geliştirmeye devam etmektedir. İnsan sağlığını korumak amacıyla takviye edici gıda üreten Orzax, kaliteli ve doğal ürün çeşitleri ile kullananların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

  Takviye edici gıda, vitamin, mineral, bitki ve enzim gibi birçok içeriğe sahip; tablet, kapsül, softjel, sıvı gibi birçok farklı formlarda satışa sunulan ürünlere denir. Normal beslenme alışkanlıklarının yetersiz kaldığı durumlarda bireylerin bağışık sistemini güçlendirmek, kişiyi daha enerjik hale getirmek amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır.

  Orzax Ürünleri

  Orzax Omega 3, D vitamini, C vitamini ve Plus gibi gibi takviye edici gıda çeşitlerini yelpazesinde bulundurur. Markanın en  sık tercih edilen ürünlerine bakacak olursak;

  • Orzax Ocean C Vitamini
  • Orzax Ocean D vitamini
  • Orzax Ocean Plus

  Orzax Ocean D vitamini

  D vitamini vücutta önemli görevleri olan bir vitamin çeşidirir. Ocean Vitamin D3 ürünlerinde katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma verici, ilave şeker ve kimyasal madde içermez. Yetişkinlerin kullanımına uygudur. Oldukça kaliteli ürün içeriği olan Orzax Ocean sprey  sıkça tercih edilen takviye edici gıdalar arasında yer alır.

  Siz de Orzax ve diğer tüm takviye edici gıda çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.