sadsad x
asdasd

Opalescence

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Opalescence Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Opalescence beyazlatıcı diş macunu, diş üzerinden bulunan plakları ve bakterileri derinlemesine temizler, dişlerin beyaz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Çay, kahve gibi tüketilen gıdaların diş yüzeyinde bıraktığı lekelerin giderilmesini ve doğal diş renginin beyazlamasını sağlar. Düzenli kullanılması sonucunda dişleri beyazlatırken ağız kokusu problemlerini de en aza indirger. Sağlıklı ve beyaz dişlerle gülümsemenizi sağlar. Opalescence kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen diş ve ağız bakım markasıdır.

  Opalescence Diş Macunu

  Kadın veya erkek farketmeksizin herkes bembeyaz ve parlak dişlere sahip olmak ister. Sağlıklı dişler beyaz bir gülümsemeyi beraberinde getirdiği gibi kişinin kendisine olan özgüveninin oluşmasına da katkı sağlar. Ancak herkesin diş rengi aynı beyazlıkta değildir. Diş rengi beslenme alışkanlıkları, çevresel etkenler ve genetik faktör gibi birçok etkenden dolayı farklılık göstermektedir.

  Dişler gün içerisinde tüketilen çay, kahve ve yemek gibi gıdalardan dolayı sararır. Bu durumun oluşmaması ve bembeyaz bir gülümsemeye sahip olmak için öncelikli olarak düzenli bir ağız bakımı yapmak gerekmektedir.

  Ağız bakımın en önemli ve temel ürünü diş macunudur. Diş üzerinde bulunan plakları ve bakterileri derinlemesine temizlemek ve dişlerin beyaz bir görünüme kavuşmasını sağlamak için diş macununa ihtiyaç duyulur. Bu noktada beyazlatıcı etkiye sahip Opalescence diş macunu tam da size göre diyebiliriz. 

  Siz de tüm Opalescence diş macunu ürününü uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.