sadsad x
asdasd

Nuxe Splendieuse - Leke Bakım Serisi

3 ürün

  En yaygın cilt problemlerinden biri lekedir. Günümüzde lekeye sebebiyet verecek bir çok faktör bulunmaktadır. Güneş, akne ve sivilce , doğum lekesi gibi daha bir çok etken ciltte leke oluşumuna sebebiyet verebilir. Ciltte var olan lekeleri gidermek ve yeni leke oluşumunu önlemek için Nuxe Splendieuse leke serisini tercih edebilirsiniz.

  Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bu seri içeriğindeki meşale zencefili sayesinde ciltte oluşan lekeleri gidermeye yardımcı olur. Özel formülü yeni leke oluşumunu önlerken ciltteki ton farklılıklarını da eşitlemeyi destekler. Sizde cildinizde leke problemi yaşıyor veya lekelenmeye eğilimli bir cilde sahip olduğunuzu düşünüyorsanız kategorimiz üzerinden Nuxe leke ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz.

  Leke sabır ve zaman isteyen  cilt problemleri arasında yer alır. Kabul edilmeli ki lekeyi tek bir ürünle gidermek mümkün değildir. Etkili bir sonuç için kombin ürünlerle birlikte kullanılması gerekir. O halde leke görünümünü gidrmeye yardımcı ürünlere bir göz atalım.

  Nuxe Splendieuse serum

  Cildin çeşitli nedenlerden dolayı leke problemiyle karşı karşıya gelebildiğini söylemiştik. Nuxe Splendieuse serum ciltte oluşan;

  • Güneş lekesi,
  • Akne ve sivilce lekesi
  • Yaşlılık lekesi

  Gibi daha birçok leke problemiyle savaşmaktadır. Konstare ince yapısı sayesinde cildin en alt katmanına inerek onarım yapmaya yardımcı olur. Cilde eşit ve aydınlık bir cilt görünümü sunar.

  Tek bir ürünle lekenin gidereleceğinin mümkün olmadığını söylemiştik. Bu neden leke serumu uyguladıktan sonra cilt tpinize uygun leke karşıtı nemlendirci bakım kremi uygulamayı ihmal etmeyin. Nuxe Splendieuse kullananlar tarafından da oldukça beğeni kazanmış ve sıklıkla tavsiye edilen ürn grupları arasında yer almaktadır.

  Sizde kategorimiz üzerinden Nuxe Splendieuse yeux, leke kremi, gündüz kremi ve gece kremi gibi daha bir çok ürün çeşidini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda özele imkanıyla sahip olabilisiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.