sadsad x
asdasd

Nuxe Merveillance Expert - Sıkılaştırıcı Bakım

6 ürün

  Nuxe merveillance Expert serisi ile anti aging bakımınızı tamamlayın!

  Kişinin kimlik yaşıyla birlikte cilt yaşı da ilerlemeye başlar. Fakat genetik faktörler, çevresel faktörler, zararlı güneş ışınları, sağlıksız beslenme gibi daha birçok etken cildin yaşlanma süresini hızlandırır. Dermokozmetik dilinde ise bu duruma erken yaşlanma denir. Nuxe merveillance Expert cilde yerleşmiş çizgi ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur.  Seri içeriğinde serum, nemlendirici, gece kremi ve göz çevresi bakım kremi bulunmaktadır. O halde ürünlerin ne işe yaradıklarını ve nasıl kullanıldıklarını inceleyelim.

  Merveillance Expert Serum

  Cilde lifting (sıkılaştırıcı) etki sunan cilt bakım serumu,  yerleşmiş çizgileri doldurarak görünümünü hafifletir. İçeriğindki gün güzeli çiçeği, yasemin ve ylang ylang sayesinde kırışıkları giderirken yeni oluşmasını önler. İnce yapısı cildin en alt katmanına nüfüs ederek sıkılık kaybını giderir. Daha genç ve bakımlı bir görünüm kazandırır. Serum uygularken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta cildin daha önceden temizlenmiş ve kuru olmasıdır. Temiz cilde 2 pompa alıp tampon hareketleriyle masaj yaparak uygulayın. Bu durum ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak ürünün daha hızlı etki etmesine yardımcı olur.

  Merveillance Expert Yüz Bakım Kremi

  Yaşlanma karşıtı bakım kremi içeriğindeki  fındık yağı, yasemin ylang ylang özü ile cilt elastikiyetini (sıkılığını) güçlendirmeye yardımcı olur. Ciltteki derin çizgi ve kırışıklıkları gidererek daha genç ve bakımlı bir görünüm kazandırır. Etkili bir sonuç için serum ile birlikte düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Kremi tek başına uygulayacaksanız temizlenmiş cilde göz çevresi hariç bir şekilde uygulayın. Serum ile birlikte kullanacaksınız eğer temizlenmiş cilde önce bakım serumunu uygulayın. Bir kaç dakika bekleyin bu sürede serum cilde emilim sağlayacaktır. Sonrasında nemlendrici bakım kreminizi parmak uclarına alın ve çizgi, kırışıklık olan bölgelere yoğunlaşarak uygulayın.

  Eğer cildinizde yoğun kuruluk problemi yaşıyorsanız Merveillance Expert Rich Cream ürünün tercih etmelisiniz. Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş bu krem cildinize yaşlanma karşıtı bakım yaparken kuruluk ve nemsizliği giderir. Doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırır.

  Merveillance Expert Gece Kremi

  Tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bu ürün içeriğindeki güngüzeli çiçeği sayesinde gece boyunca cilde bakım yapar.  Çizgi, kırışıklık gibi cilt problemlerini giderir. Cildin daha sıkı görünmesini sağlar. Gece boyunca cildi nemlendirir ve kadifemsi yumuşaklık kazandırır.

  Sizde cildinize anti aging bakım yaparak daha canlı ve genç bir görünüm elde etmek istiyorsanız Kategorimiz üzerinden Merveillance Expert göz çevresi bakım kremi ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.