sadsad x
asdasd

Nuxe Fraiche De Beaute - Yoğun Nem Bakımı

6 ürün

  Cildinizi neme doyuracak Nuxe Fraiche De Beaute serisi Dermokozmetika’da!

  Cildin temel ihtiyaçlarından biri nemdir. Cildin nemini kaybetmesi çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir. Bunların başlıcaları ise;

  • Kuruluk ve gerginlik hissi,
  • Kuruluğa bağlı çizgi ve kırışıklık oluşumu,
  • Kaşıntı hissi,
  • Cildin canlılığın kaybetmesi

  Günümüzde doğru bilinen en önemli yanlışların başında  yağlı ciltlerin nemlendirici sürmeye ihtiyacı yokmuş ve nemlendirici cildi yağlandırırmış algısıdır. Cilt tipi ve problemi ne olursa olsun her cilt nemlenmeye ihtiyaç duyar. Buarada dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise kişinin cilt tipidir. Yağlı ciltler daha ince yapıda jel ürünler tercih etmeliyken, kuru ciltler nemlendirici oranı daha yüksek krem formda ürünler kullanabilir. Nuxe her cilt tipi için özel olarak geliştirdiği Fraiche De Beaute serisi ile cildin neme doymasını sağlar.

  Bitkisel sütler ve yosun özleri ile geliştirilmiş bu seri 48 saate kadar cildi nemlendirmeyi hedeflemektedir. Cildi rahatlatan ve çevresel faktörlere karşı koruma sağlayan bu serinin ürünlerini birlikte inceleyelim.

  Nuxe Fraiche De Beaute Serum

  Kuru ve neme ihtiyaç duyan tüm cilt tiplerinin kullanabileceği nemlendirici içeriğindeki hyalüronik asit, beyaz badem ve bitki sütleri sayesinde cildi nemlendirir ve canlandırır. Geliştirilmiş özel formülü cildi çevresel faktörlere karşı korurken cildin nem seviyesini dengeler. Cilde doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Jel krem dokusu cilde kolay emilim sağlar. Turunç, portakal çiçeği özleri sayesinde keyifli uygulama sunar.

  Nuxe Fraiche De Beaute Nemlendirici

  Gün boyu nemi cilde hapseden bu ürün aynı zamanda cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Normal, karma, kuru ve hassas cilter için özel olarak geliştirdiği ürünleri sayesinde her cildin ihtiyacı olan nem kaynağını depolamaya yardımcı olur.

  Nuxe Fraiche De Beaute Maske

  %94,9 Doğal türevli içeriklerden el edilen nem maskesi, nemsiz, kuru ve çok kuru ciltler için acil müdahale maske görevini görüyor. Formülündeki yoğun hyalüronik asit cildi nemlendirirken kuruluktan kaynaklı yaşlılık belirtilerini gidermeye yardımcıdır.  

  Sizde cildinizdeki kuruluğu gidermek, yaşlılık belirtilerine karşı önlem almak ve cildinizin sağlıkla ışıldamasını istiyorsanız kategorimiz üzerinden Nuxe nem serisini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.