sadsad x
asdasd

Nuxe Erkek Bakımı

7 ürün

  Nuxe erkek bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Erkek cildi daha kalın bir yapıya sahiptir. Bu sebeple özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Nuxe men serisi ile erkeklerin cilt yapısına göre özel ürünler geliştirmektedir. Erkekler için cilt bakım, tıraş bakımı ve kişisel bakım ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Öncelerde tıraş erkekler için cilt bakımı niteliğini taşıyordu. Fakat son yıllarda erkekler de cilt bakımı konusunda bilinçlenmeye başladı. Peki erkekler tıraş ve cilt bakımını hangi ürünlerle nasıl yapmalı? gelin birlikte inceleyelim.

  Tıraş Bakımı

  Tıraş bakımında öncelik tıraş olmayı kolayşatırcak bir ürün tercihidir. Bunun için Nuxe Men Shaving Gel tıraş jeli doğru bir seçim olabilir. Kremsi jel yapısı kolay tıraş imkanı sunar. İçeriğindeki sandal özü sayesinde nem oranını dengeler. Tıraş sonrası cilt hassaslaşıp, kızarabilir bu anlamda cildi sakinleştirecek ve nemlendirecek tıraş sonrası bakım ürünlerini tercih edilmelidir. Bu tercihi yaparken kişinin cilt tipinin göz önünde bulundurulması son derece önem taşır. Yağlı ve akneye eğilimli ciltler tıraş sonrasında Nuxe Men Moisturising Gel ürününü kullanabilir. Tıraş sonrası nemlendirici ve yatıştırıcı jel, ince yapısı sayesinde cildi yağlandırmaz ve mat bir görünüm kazandırır. Eğer cilt kuru ve nemsizse tercih Nuxe Men After Shave Balm nemlendirici ve yatıştırıcı balsamdan yana kullanabilir. Yoğun nemlendirici  tıraş sonrası balsam cilde yumuşaklık kazandırır.

  Cilt Bakımı

  Cilt bakımının ilk ve en önemli adımı temizliktir. Çünkü cilt gün içerisinde farkında olmadan çevresel faktörlere maruz kalır. Bu durum cilt gözeneklerin tıkanmasına ve siyah nokta, sivilce oluşumuna zemin hazırlar. Bu nedenle cildin temizlenmesi son derece önem taşır. Cilt temizlendikten sonra dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise nemlendirici uygulanmasıdır. Etkili bir bakım için hem cildi nemlendiren hemde yaşlanma karşıtı bakım yapan Nuxe Men Nuxellence Anti Aging Fluid bakım kremini tercih edebilirsiniz.

  Nuxe men deodorant, göz çevresi kremi, duş jeli ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.