sadsad x
asdasd

Nuxe Aquabella - Yağlı Cilt Serisi

3 ürün

  Nuxe Aquabella ürünleri Dermokozmetika’da!

  Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş bu seri içeriğindeki beyaz nilüfer sayesinde cildin nem ihtiyacını karşılarken yağ seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Günlük bakımda cildin ihtiyacını olan temizleyici, tonik ve nemlendirici ürün grubunu yelpazesinde bulundurmaktadır.

  Cilt bakımının ilk ve en önemli adımı temizliktir. Gün içerisinde maruz kalınan çevresel faktörler, toz, bilgiyasar, telefon ışınları gibi daha bir faktör cildin kirlenmesine ve gözeneklerin tıkanmasına sebep olur. Cilde uygulanan makyaj malzemeleri de bu durumu tetikler. Bu sebeple her cilt temizlenmeye ihtiyaç duyar. Fakat yağlı ciltler için durum biraz daha farklıdır. Neden mi? Çünkü yağlı ciltlerin sebum(yağ) seviyesi yüksektir. Gün içerisinde maruz kalınan çevresel faktörler, makyaj kalıntıları ve fazla yağ üretimi cildin nefes almasını yüksek oranda etkiler. Gözenekler tıkanarak siyah nokta ve sivilce meydana gelir. Bu nedenle karma ve yağlı ciltler arındırıcı özelliki temizleme ürünü tercih etmelidir.

  Günlük kullanıma uygun Nuxe Aquabella Micro Exfoliating Purifying temizleyici jel mikro tanecikli arındıcı özelliği sayesinde cildi kurutmadan derinlemesine temizler. İçeriğindeki Beyaz Nilüfer, Hyalüronik Asit, Yulaf, ve Latin çiçeği cildin doğal seviyesini dengeler. Geliştirilmiş formülü ciltteki fazla sebumu (yağı) kontrol altına alır, canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

  Nuxe Aquabella Toner hızlı emilen formülü sayesinde cildin en alt katmanına inerek gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur. Formülündeki Hyalüronik asit cildin doğal nem seviyesini dengeler. Latin çiçeği ekstresi cildin yenilenme süresini hızlandırır. Cildinizi temziledikten sonra bir pamuk yardımıyla göz çevresi hariç tüm yüze uygulayınız. Bir kaç dakika sonra parmak uçlarınızla masaj yaparak cildinize iyice nüfus etmesini sağlayabilirsiniz.

  Nuxe Aquabella Beauty Revealing Moisturising Emulsion, karma ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Fransa’da patent alan bitkisel %100 Flu kompleksli bu ürün içeriğindeki matlaştırıcı silika pudrası cildin parlayan bölgelerine mat görünüm kazandırırken, yulaf latin çiçeği cildin kuru bölgelerini nemlendirir. Cilde doğal bir canlılık kazandırır.  

  Sizde karma, yağlıya eğilimli bir cilde sahipseniz Nuxe Aquabella ürünlerini kategorimizden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olablirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.