sadsad x
asdasd

Neutrogena

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
53 ürün
    1 2

1930 yıllarında dönemin büyük markaları için kozmetik ürünler, ruj ve dudak fırçaları üreten Manny Stolorof, Los Angeles’te Belçikalı bir kimyager tarafından icat edilen, son derce nazik ve alkali içermeyen bir sabunu keşfetti. Bu sabunun potansiyelini gören Manny, sabunu hemen ABD’deki dağıtım haklarını satın aldı ve sabuna Neutrogena adını verdi.

1950 yıllarında kadınların kullandığı sert ve tahriş edici sabunların yerini Neutrogena sabunu aldı ve sabun hızlı tükenmeye herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bu süreden sonra Neutrogena benzersiz bir şirket haline gelmesinin temelleri atıldı. Günümüzde de Dermatologların önerdiği marka olarak ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Dünyanın en popüler markalarından biri olan Neutrogena her yaş ve cilt problemine uygun çözüm sağlayacak ürün çeşitlerini yelpazesinde bulundurur.  Herkesin cilt tipi birbirinden farklıdır. Bu sebeple de yaşanan cilt problemleri de farklılık gösterir. Genellikle en yaygın cilt problemleri arasında sivilce, siyah nokta, kuruluk, leke ve gözenek sorunları yer alır. Bu anlamda cilt yapınıza göre bakım ürünü tercih etmek son derece önem taşır. Neutrogena markasından siz de cilt tipinizle uyumlu ürün çeşitlerini seçebilirsiniz.

Neutrogena Ürünleri

Ürün etkinliklerini kanıtlamış olan Neutrogena, uygun fiyat avantajına sahip olduğu için her bütçeye hitap etmektedir. Neutrogena kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen bir cilt bakım markasıdır. Neutrogena Hydro Boost,, Visibly Clear, Cellular Boost markanın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır.

Neutrogena Hydro Boost

Hydro Boost, hyaluronik asit içeriği sayesinde nemi yoğun bir şekilde cildinize depolar. Gün boyu nemi hapseder ve cildin ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır. Hafif formülü sayesinde cilde kolayca emilim sağlar, gözenekleri tıkamaz ve yağsızdır. Normal ve kuru cilt yapısının kullanımına uygundur. Cildi canlandırır ve parlaklık kazandırır. Eğer sizde cildinizin nemlendirmek ve pürüzsüz görünüme kavuşmasını sağlamak istiyorsanız bu seriyi hemen denemelisiniz!

Sizde tüm Neutrogena ürünlerini Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.