Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Nascita Fondöten Fırçası

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (1)

220,16 TL
99,07 TL
286,60 TL
128,96 TL

 (1)

235,88 TL
106,15 TL
Toplam 27 ürün bulunmaktadır.

Nascita Fondöten Fırça Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Ten makyajının şüphesiz ki en önemli adımı fondöten uygulamasıdır. Fondöten cildin kusursuz görünmesini sağlar, ciltteki renk tonu eşitsizliklerini giderir ve kusurları kapatır. Etkili bir sonuç için sadece fondöten uygulamak yeterli olmaz. Bu noktada fondöteni nasıl uyguladığınızda son derece önemlidir. Fondötenin daha profesyonel ve homojen bir şekilde cilde dağılması için fondöten fırçası ile uygulamak gerekir. Ten makyaj ürünleri arasında yer alan fondöteni fırça ile uyguladığınızda, fondöteninin örtücülüğü artar, cilde kolay emilim sağlar ve doğal bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olur.

Kusursuz ve profesyonel bir makyaj için öncelikli adım fırça seçimidir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur fırça kıl yapısıdır. Özellikle fondöten fırçası seçerken sık kıllı fırçaları tercih etmek doğru olacaktır. O halde makyaj fırça ihtiyacınıza yönelik ürünler üreten Nascita fondöten fırça çeşitlerine birlikte bakalım.

  • Geniş yapılı fondöten fırçası
  • Eğim yapılı fondöten fırçası
  • 3d Kabuki fondöten fırçası
  • Üçgen açılı fondöten fırçası

Fondöteni yüzünüze homojen bir şekilde dağılmasını istiyorsanız, Nascita delikli fondöten fırçasını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yumuşak fırça kılı sayesinde fondöteni kolayca uygulamanızı sağlayacak Nascita açılı kabuki, Nascita bronzy glow eğilimli fondöten fırça çeşitlerini kullanabilirsiniz. Fırça ile uyguladığınız fondöten cildinizde daha doğal ve pürüzsüz görünüm sağlar.

Fondöten Fırçası Nasıl Temizlenir?

Makyaj uygulamasından sonra kullanılan fırçaları temizlemek oldukça önem taşır. Çünkü farkında olmadan kullanılan fırçalarda makyaj kalıntıları oluşur. Bu sebeple belirli aralıklarda temizleyici ürün veya su ile düzenli bir şekilde temizlemek gerekir. Fırçayı temizlerken yönünün aşağı doğru olmasına ve metal kısmın su geçirmemesine özen gösterin. Son olarak fırçayı oda sıcaklığında ve yatay olarak kurutun.

Sizde fondöten uygulamanızı profesyonel hale getirmek istiyorsanız tüm Nascita fırça çeşitlerine Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.