Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Nascita Eyeliner ve Ruj Fırçası

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
100,73 TL
55,40 TL

 (1)

73,46 TL
36,73 TL
117,58 TL
64,67 TL
Toplam 10 ürün bulunmaktadır.

Nascita Eyeliner ve Ruj Fırça Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Eyeliner ve ruj makyaj uygulamasının en önemli adımlarındandır. Eyeliner, göz makyajınızı belirginleştirmeye yardımcı olur ve bakışlarınıza anlam kazandırır. Dudak makyajının ise olmazsa olmazı ruj uygulamasıdır. Hem günlük hem de özel günlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Eyeliner ve ruj uygulamalarını daha profesyonel hale getirmek için fırçalardan destek alabilirsiniz. Özellikle Nascita eyeliner ve ruj fırça çeşitleri bu uygulamalar için özel olarak geliştirilmiştir. O halde gelin çeşitlerini inceleyelim.

Eyeliner Fırçası

Göz makyajının şüphesiz ki en önemli aşaması eyeliner uygulamasıdır. Eyeliner fırçası yardımıyla jel veya krem formdaki ürünü göz kapağınıza tercihinize göre ince veya kalın bir çizgi şekilde uygulayabilirsiniz. Bu uygulama için Nascita Pro Angled açılı eyeliner fırçası, Nascita Bronzy Glow kesik yapılı veya Nascita Ocean Series eğimli eyeliner fırçası tercih edebilirsiniz.

Eyeliner Fırçası Nasıl Temizlenir?

Eyeliner fırçanızı temizlerken fırçanın dik ve aşağı doğru olmasına dikkat edin. Bu uygulama için kullanacağınız temizleyicinin fırçanın metal kısmına denk gelmemesini önleyerek fırçanızı daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Temizlik aşamasından sonra diğer önemli adım kurutmadır. Fırçaları kuruturken oda sıcaklığında ve aşağı doğru bakacak şekilde olmasına özen göstermeniz gerekir.

Ruj Fırçası

Ruj fırçasının diğer adı dudak fırçasıdır. Ruj fırçası ile rujun dudaklarınıza eşit ve homojen bir şekilde yayılmasını sağlarsınız. Bu uygulama için tasarlanmış olan Nascita oval veya düz yapıda dudak fırçasını tercih edebilirsiniz. Ruj fırçasına uygulayacağınız rujunuzdan bir miktar alarak dudaklarınıza uygulayın. Bu sayede ruj dudaklarınızda homojen ve doğal bir görünüme ulaşacaktır.

Ruj Fırçası Nasıl Temizlenir?

Ruj fırçanızı temizlerken fırçaları dik ve aşağı doğru şekilde tutun. Böylece kullandığınız temizleyici ürününün metal kısma temasını engellemiş olursunuz. Fırçanızı kuruturken ise oda sıcaklığında aşağı doğru bakan pozisyonda olmasına dikkat edin.

Sizde makyaj uygulamanızı profesyonel hale getirmek istiyorsanız tüm fırça çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle sahip olabilirsiniz.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.