Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Nascita Allık Fırçası

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
349,82 TL
192,41 TL

 (1)

354,74 TL
195,11 TL
142,86 TL
78,58 TL
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Nascita Allık Fırça Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Ten makyajının en etkili adımlarından biri allık uygulamasıdır. Allık, yüz hatlarını belirginleştirmek, elmacık kemiklerine renk vermek için kullanılan makyaj ürünüdür. Özellikle ten makyajında doğal kızarmış bir yanak görünümü için allık uygulaması sıklıkla tercih edilmektedir. Toz ve likit allıklar başlıca allık çeşitlerini oluşturmaktadır. Allığı cilde homojen bir şekilde uygulamak için allık fırçasından faydalanmanızı tavsiye ederiz. Allık fırçası, kullandığınız ürünü cilde eşit olarak dağıtarak daha doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Yumuşak fırça yapısına sahip olan Nascita allık fırça çeşitlerine gelin birlikte bakalım.

Nascita’nın her kadının fırça ihtiyacına uygun olarak  tasarlanmış çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle allık uygulaması için özel olarak geliştirilmiş olan allık fırça çeşitlerinden başlıcalarına bakacak olursak;

  • Oval Yapılı Allık Fırçası
  • Kesik Yapılı Allık Fırçası
  • Açılı Allık Fırçası
  • Eğimli Allık Fırçası

Allık fırçası tercih ederken fırça kıllarının yumuşak ve kıl yapısının sık olmasına dikkat edin. Bu fırça kılları allığın cildinize eşit bir şekilde dağılmasını sağlar ve yüzünüzde doğal bir şekilde görünmesine yardımcı olur. Allığı tek bir yöne yoğun olarak sürmek yerine daha kontrollü ve esnek bir allık uygulaması yapmak daha doğal sonuç almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden ucu kesik eğilim açıya sahip olan Nascita Pro Angled açılı allık fırçasını tercih edebilirsiniz. Bu fırça yapısı sayesinde allığın elmacık kemiklerinizle kolayca bütünleşmesini sağlıyor.

Allık Sürmenin Püf Noktaları

Doğru fırçayı seçtikten sonraki diğer adım ise allık sürme tekniğinizdir. Allık sürmenin püf noktaları ise;

  • Allık yoğun bir yapıya sahiptir. Bu sebeple önce fırçanıza hafifçe üründen alın, daha sonra üfleyerek rengin dağılmasına yardımcı olun.
  • Kusursuz bir görünüm için allığı önce geniş bir alana hafifçe uygulayın.
  • Yoğun bir allık görünümü için üründen 1 miktar daha alarak yüzünüzü renklendirebilirsiniz.

Allık Fırçası Nasıl Temizlenir?

Kullandığınız her makyaj fırçasını belirli aralıklarla temizlemek gerekir. Temizleme işleminde ilk adım allık fırçanızın dik ve aşağı doğru bakmasıdır. Sonrasında temizleyici üründen veya sudan fırçanın metal kısmına değmeyecek şekilde temizleyin. Fırçanızı temizledikten sonra oda sıcaklığında fırçanızı aşağı doğru bakacak şekilde oda sıcaklığında kurutun.

Sizde allık uygulamanızı fırça ile etkili hale getirmek istiyorsanız tüm çeşitleri Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.