x
Filtrele

Seçimleriniz

Cilt Tipi

Kimin İçin?

Markalar

Fransız markası olan Mustela tezat bir şekilde sevimli bir hayvan olan kokarca anlamına gelmektedir. Anne ve bebek bakım ürünleriyle kendinden bahsettiren ve kullanan anneler tarafından en çok tercih edilen bakım ürünleri arasında yerini almaktadır. Bebekler gelişim süreci itibariyle doğduktan sonra anne ve babanın bakımına ihtiyaç duyar. Bu nedenle bebek bakımında, anne ile babaların katkısı oldukça büyüktür. Bebeklerin ise cildi doğduğu günden itibaren hassas ve alerjiye eğilimlidir. En ufak öpme ve dokunmayla kızaran hassas ciltlere sahip bebekler, uzmanlar tarafından formüle edilmiş Mustela ürünleri temizleyiciler, kremler, yağlar ve şampuanlardır. Paraben gibi kimyasal ve zararlı madde içermezler.

Expanscience Laboratuvarlarında üretilen ürünler annelerin güvenle tercih ettiği bebek markası haline gelmiştir. Kurucusu Paul Berthome 1950 yılında temizliğin sabunla gerçekleştiği dönemde sabunun cildi kurutmasının cilt sorunlarına yol açtığını fark ederek, yumuşatıcı ve sabun ikisi bir arada formül geliştirerek bebeklere özel temizlik bakım ürünleri geliştirmiştir. 60 yıla yaklaşık bir süredir hizmet veren marka ve ürünleri, bebekler için geliştirilmiş Avokado, papatya, ayçiçeği gibi içerikli şampuanları ile anne ve bebek cildine güvenli koruma sağlar. Gün geçtikçe yenilen formülleri ile ebeveynlerin gönlünü kazanan Mustela ürünleri daha kullanışlı hal almıştır. Dört farklı ürün gamı bulunan markanın, 50’ye yaklaşık ürünü ile anne ile çocuk cildini koruyucu geniş yelpazesi bulunmaktadır.

Mustela Anne Ürünleri Nelerdir?

Hamilelik sürecinde ve doğum sonrasında tüm annelerin yanında olan bakım markası cilt yüzeyinde oluşan çatlak ve Selülit oluşumlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Pembe bir görünüme sahip olan çatlakların iyileşmesi mümkündür. Beyaz renk tonuna sahip olan çatlak oluşumlarının ise düzelmesi oldukça zaman alıcı ve zordur. Bu nedenle çatlak öncesi ve çatlak oluşumu ürünlerini kullanmak kısa süre de erken müdahale ile etkili sonuçlar çıkarmaktadır.

Neden Mustela ürünleri?

Uzman dermatologlar tarafından 11 yıllık süren araştırmalar sonunda bebek ciltleri için en uygun içeriklerle hazırlanmış benzersiz Mustela ürünleri ortalama %93 oranına sahip doğal özler ve bileşenlerden ortaya çıkmıştır. En az bebek cildi kadar önemli olan anneler ve hamilelerin cildi üzerinde de araştırmalar yaparak etkinliğini kanıtlamıştır. Araştırmalar sonucunda birçok ürün geliştirilmiştir. Bunlar arasında anneler ve hamileler için çatlak kremi, nemlendirici, göğüs ucu kremi, bacak kremi, vücut sıkılaştırıcı gibi ürünler bulunmaktadır. Anne ve bebeklerin ciltlerine uygun olarak hazırlanmış ürünler içerisinde bebekler için; Mustela body Lotion White Cold Cream, Mustela Gentle Cleansing Gel, Mustela Hydra Bebe Face, Mustela Musti gibi bakım malzemeleri bulunmaktadır.

Anne ile hamileler için ise; Mustela Strech Marks Recovery, Light Legs Gel, Mustela Strech Marks Prevention, Strech Marks Prevention Oil, Mustela Body Firming Gel gibi ürünler yer almaktadır. Strech Marks Double Action hamile ve yeni anne olmuş kişilere göre özel olarak geliştirilmiş özel bileşenlere sahip çatlak kremidir. Doğal bileşenlerle cildin en alt katmanına kadar nemlendirir. Çatlakları azaltmaya yardım eder. Doğal ve patenti ile ciltte gerginlik hissi bırakmaz. Bal mumu ve shea yağı içerir. Alerjiye neden olmaz.

Mustela güneş ürünleri yenidoğan, bebek ve çocukların kullanıma uygundur. Güneş koruyucu ürünler kullananlar tarafından tercih edilen ürünler arasında geniş bir yer almaktadır. Güneş altında en ideal şartlarda 2 saat koruma sağlayan Mustela ürünleri güneş koruyucu formülünde titanyum oksit ve çinko içeriği ile ve UVA25 koruma sağlar. Suya karşı dayanıklıdır. Hipoalerjiktir.

Mustela

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.