sadsad x
asdasd

Mustela Konak Önleyici Şampuan

1 ürün

  Konak, tıbbi adıyla Seboreik dermatit olarak anılmaktadır. Yeni doğan bebeklerde özellikle süt çocuğu döneminde ortaya çıkmaktadır. Saçlı deride görülür. Genetik yolla geçebilen konak hastalığı annenin gebelik sürecinde yemek düzeninin bozuk olmasıyla meydana gelmektedir. Mikrobik bir rahatsızlık olan konak saç derisinde sarı topaklar şeklinde çıkmaktadır. Saç derisi haricinde alın, kulak arkası bölgelerinde sıklıkla rastlanmaktadır. Konak kalıcı bir hastalık değildir fakat düzenli olarak bebeklerin yıkanması gerekmektedir. Mustela Konak Şampuanı bu soruna çözüm olmayı amaçlayan bir üründür.

  Yeni doğan bebeklerin temizliği büyük bir önem teşkil etmektedir. Özellikle ilk aylarda temizlik çok önemlidir. sık sık yıkanması gereken bebekler, günlük temizliğin ihmal edilmemesi gerekmektedir. genetik yollarla ebeveynden geçen konak rahatsızlığı oluşmaması için çok dikkat edilmelidir. Kalıcı bir rahatsızlık olmayan konak, saçlı deride oluşan sarı renkli kabuklanmadır. Saç içerisinde biriken kabuklar topaklanır ve temizlenmesi zor bir hale gelir. Mustela markası konak rahatsızlığını önlemek ve etkili bir şekilde temizlik sağlamak adına Mustela konak önleyici şampuanı geliştirmiştir. Doğumdan itibaren kullanılması gereken şampuan konak önleyici formülü ile kısa sürede çözüm sağlamaktadır. Mustela  şampuan saç derinin derinlemesine temizlenmesini ve yumuşamasını sağlar. saçlı deri hassastır. Hassasiyeti dengeleyen konak önleyici şampuanlar yeni oluşan kabukların giderilmesini ve oluşmuş sarımtırak kabukların yok edilmesini sağlamaktadır. sağlık bakanlığından onaylanmış Mustela şampuan dermatolojik ve pediatrik gözlemler sonucunda olumlu olarak saç derisine yarar sağlamıştır.

  Mustela Konak Önleyici Şampuan Ürünleri

  Köpük Şampuan, yeni doğanlar dahil tüm yaş gruplarında oluşan konak rahatsızlığını gidermeye yardımcı olmaktadır. Saç temizliğine uygun olan şampuan aynı zamanda alın, koltuk altı, kulak arkasında meydana gelen sarımtırak kabuklanmaların giderilmesini sağlamaktadır. geliştirilmiş özel formülü ile bebeklerin saç bakımını ve vücut bakımını desteklemeye yardımcı olmaktadır. Tekrar rahatsızlığın oluşmasını önler. İçeriğinde bulunan lavanta özü ile saçları yumuşatır. İpeksi bir dokunuşa sahip olan saçlar kolayca taranabilir. Özel patentli formülü ile Mustela konak önleyici köpük şampuan avokado ile oluşturulan bileşen sayesinde cilt bariyerlerini korur. Çevresel faktörler hava kirliliği, toz, güneş ışınları ve kiri ciltten uzak tutar. Yatıştırıcı özelliği ile saç derisinin rahat nefes almasını sağlar. yeni doğan ve bebeklerin gözlerini yakmaz. İçeriği tamamen doğaldır herhangi bir kimyasal ve kozmetik madde içermez. Köpürtülerek kullanılır. Konak rahatsızlığı olan tüm bebeklerin cildine uyum sağlar. sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış Mustela Köpük Şampuan annelerin bebekleri için kullandığı en iyi temizleyici ürünler arasında yer almaktadır.

  Yeni doğanlarda ve bebeklerin saç derilerinde sıklıkla konak görülebilmektedir. Konak bazı zamanlarda saç derisini de aşarak bebeklerin alın, kulak ve göz kapaklarında da ortaya çıkabilmektedir. Pul pul dökülme, kızarıklık ve kaşıntı gibi etkileri olan konak probleminin önüne geçmek için Mustela’nın konak önleyici şampuanını kullanabilirsiniz. Anne ve bebek bakımının lider markalarından Mustela’nın göz yakmayan formüllü şampuanı bebeğin derisini nazikçe temizler ve pullanmaları önlemeye yardımcı olur. Bu sayede bebeğinizin bakımını keyifle gerçekleştirebilirken cildinin sağlığını da koruyabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.