x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Güneşin zararları oldukça fazladır. Cilt yapısını etkileyen ultraviyole ışınları yaz ve kış aylarında etkisini kaybetmeden cilde zarar vermektedir. Dış etmenler arasında yer alan zararlı ışınlar düzenli bakım ile cilt koruma altına alınmalıdır. Özellikle bebeklerin hassas ciltleri günün her anı güneş ışınlarına karşı korunmalarıdır. Henüz cilt bakımı gelişmemiş bebeklerin çevresel faktörlerden hasar görmesi engellenmelidir.

Mustela Güneş Kreminin Etkileri

Yazın doğan bebekler korunması oldukça zordur. Yeni doğan bebekler uzmanların tavsiyesine göre en fazla on beş dakika güneş altında kalmaları gerekmektedir. Vücut için gerekli D vitamini sadece bu yolla alabiliriz. Bu nedenle bebeklerin hassas ciltleri güneş ışınlarına karşı dayanıklı değildir. Yaz aylarında Mustela güneş kremi ile koruma altına alınmalıdır. Anne ve bebeklerin güvenle kullanabileceği Mustela ürünleri bebekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bebek cilt bakımı için en güvenilir ürün yelpazesine sahiptir. Mustela ürünleri ile tüm cilt tipine sahip bebekleri koruma altına alır. Cilt kızarıklığı, yanma ve sızıntılara neden olan güneş yanıkları bebeklerin kullanımına uygun olarak formüle edilmiştir. Doğal özler sayesinde Mustela güneş kremi güneşe çıkıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Mustela ürünleri çeşitli formlarla annelerin çocuklarına kullanacağı en kolay ve pratik şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda cildi besleyerek güneşin yararlı özelliklerinden faydalanmasını desteklemektedir. Cilt lekelerinin meydana gelmesini engeller. Sprey, krem, süt olarak çeşitlere sahiptir.

Mustela Güneş Kremi Ürünleri

Güneş Sütü, bebeklerin ve çocukların yaz aylarında rahatça dolaşması ve hava almasını kolaylaştırır. Mustela güneş sütü formülü sayesinde iz, leke gibi sürüldüğünde görünümü etkilemeden koruma sağlar. Güneş yanıklarının meydana getirdiği acının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Güneş sütü, sprey formunda değildir. Akışkan yapısı ile sürümü kolay ve pratik süt görünümündedir. Kullanımı dikkatli yapılması gereklidir. Alerjik durumlara neden olmaktadır.

Mustela yüz için Güneş Kremi,  bedenin en hassas yeri yüzümüzdür. Sıcaktan ilk olarak etkilenen yer yüz ovalidir. Korunmasız güneş altında uzun vakit geçirmek yüz çevresinin kızarmasına ve gerilmesine neden olmaktadır. Ayrıca cilde hasar vererek cilt sorunlarının oluşmasını sağlamaktadır. Bebeklerin ve çocukların güneş ışınlarından korunması için kullanılan Mustela yüz güneş kremi kış aylarında da etkisini göstermektedir. Yağsız formülü sayesinde cildi uzun süre koruma altında tutar. Yalnızca yüz ve boyun bölgesine kullanılması gerekmektedir. Güneşte yanma süresi ile uyumlu olarak kullanım sıklığı ayarlanmalıdır aksi halde alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olur.

Mustela Güneş Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.