x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan bebek yağları cildin rahatlamasına ve nemlenmesine yardımcı olmaktadır. Bebeklerin yemek sonrası gaz birikmesi nedeniyle rahatsız olmasını engellemek için masaj gereklidir. Bu nedenle annelerin bebeklerine yaptıkları masajı daha konforlu ve sağlıklı bir hale getirmek için hazırlanmış olan bebek yağları büyük bir koruma sağlar.

Bebeklerin cilt bakımı iki yaşına kadar gelişmeye devam eder. Bu süre zarfına kadar çevresel faktörlerden kolayca etkilenebilir. Dışarı çıkmak oldukça tehlikeli bir hal almaktadır. Bu nedenle doğal ürünler sayesinde cilt bariyerleri desteklenerek korunması sağlanmalıdır. Kuruma, huzursuzluk ve tahriş gibi durumlarda bebeklerin cildi oldukça rahatsız olmaktadır. Bu durumların rahatlıkla üstesinden gelebilmek için bebeklerinde rahatlamasını sağlamak gereklidir. Mustela bebek yağı cildin konforunu destekleyerek cilt bakımını mükemmel bir şekilde sağlar. Çabukça emilen yapıya sahip olan Mustela bebek yağları, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. İçeriğinde avokado özü dış etkenlerden korunmak için özel patentli formülü ile geliştirilmiştir. Doğal bir kokuya sahip olan Mustela bebekyağı bebeklerin uyumasına da yardımcı olmaktadır. Bebeklerin cildini derinlemesine nemlendirir ve güçlenmesine yardım eder. Günlük yaptırılan banyodan sonra kullanımı rahat olan bebek yağı kireçli suyun neden olduğu kuruluğunda giderilmesini sağlar. Mustela bebek yağları cilt sorunlarının giderilmesi için büyük bir katkı sağlamaktadır.

Mustela Bebek Yağı Ürünleri

Mustela Bebek Yağı, yeni doğan bebekler ve çocukların kullanımına uygun olan masaj yağı cildin nemlenmesine ve cilt hücre kaynaklarının güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bebeklerin cilt bakımları eksiktir. Dünyaya geldiği günden itibaren vücut bakımı ve cilt bakımı desteklenerek dış etmenlere karşı koruma sağlanmalıdır. Güneşin zararlı ultraviyole ışınları, hava kirliliği, bakteriler ve virüsler çocukların kolayca vücuduna girebilen türden çevresel faktörlerdendir. Bu etkenlerden korunmak için vücut sağlığı büyük bir önem teşkil etmektedir. Banyo sonrasında rahatlayan cilt bebek yağı ile iyice rahatlaması ve cildin korunması için yardım etmesi için üretilmiştir. Bebeklerin bakımları sırasında masaj yapmak oldukça sık yapılmalıdır. Anne ve bebek ilişkisi için bağ oluşumu kurmayı destekler.  Bebeklerin dış dünya ile adaptasyonunu sağlamak için cilt koruması sağlayan Mustela ürünleri annelerin en çok ve en sık tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir. Pediatrik incelemelerden olumlu sonuçlar almıştır. Mustela bebek yağını kullananlar anneler tarafından büyük bir memnuniyet kazanmıştır.

Mustela Bebek Yağı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.