sadsad x
asdasd

Mustela Bebek Ürünleri

37 ürün
  1 2

Anne ve bebekler için derinlemesine bakım ürünleri sunan Mustela, özellikle hassas yapıdaki yeni doğanlar ve bebekler için kanıtlanmış etkinlikte, güvenilir ve yüksek toleranslı formüllere sahiptir. Önceliği doğal veya doğal kökenli içerikler olan Mustela bebek ürünleri paraben ve alkol içermez. Böylece bebeklerin cildinde oluşabilecek alerjik reaksiyon riskini en aza indirger. Ürün skalasında normal, kuru ve çok kuru ciltler için nemlendirici bakım kremleri, pişik kremleri, bebek yağı, vücut losyonu, banyo bakım ürünleri, güneş koruyucu kremler ve daha pek çok çeşit özel ürün bulunur. Tüm bu ürünler sayesinde bebeklerin cildi tahriş olmadan ve yanmadan yumuşaklık, nem ve ferahlık kazanır.

Mustela Bebek Ürünleri

Bebek bakım ürünleri dendiği zaman alışverişlere verilen önem artar. Çünkü söz konusu olan tamamen korunması gereken ve dünyanın en değerli varlıkları olan bebeklerdir. Mustela bebek ürünleri olarak beğenilere sunulan bütün malzeme grubunu bu açıdan güven duyarak, her zaman tercih edebilirsiniz.

Mustela bebek ürünleri kullanan birçok aile sonuçtan memnun kalmaktadır. Bebeklerin ve annelerin sağlığı için önemli olan bu ürünlerin kullanılmasıyla bebek bakım ürünleri ihtiyacı karşılanabiliyor.

Bebek Bakımı İçin Gerekli Olan Ürünler Hangileridir?

Bu soruya yanıt olarak uzun bir liste annelerin ve genellikle işin maddiyatını üstlenecek olan babaların önüne gelebilir. Ama fazla endişelenmeye gerek yok, sonuçta doğuştan annelik güdüsüne sahip olan kadınlar bebekleri için nelerin gerekli olduğunu da sanki hissediyorlar ve ürün seçimlerini gayet bilinçli yapıyorlar. Bu açıdan Mustela bebek bakım ürünleri açık ara tercih ediliyor. 60 yılı geçen iş tecrübesinin yarattığı kalite annelerin güveni ile birleşince ortaya bu sonuç çıkıyor ve ünlü listemiz pek o kadar ayrıntıya girmeden belirleniyor. Marka bebeklerin bakımı sırasında yaşanacak sorunları bilmekte ve zaten uygun olan temel ürün çeşitlerini üretmektedir. Bu çeşitlerin ortak özellikleri;

 • Doğal içerikler,
 • Yüksek tolerans,
 • Kolay kullanım,
 • İncelikli dermatolojik testlerden geçme,
 • Hepsinin anti alerjik olması ve
 • Babalar için uygun fiyat şeklinde sıralanmaktadır.

İnternetin getirdiği kolaylıkla güvenilir online alışveriş sitelerinden hemen ulaşabilen ya da seçkin eczanelerden satın alınacak bu ürünlerin hepsi Mustela markası güvencesini taşıyan, orijinal ürünlerdir. Alışveriş sitesinin sağladığı taksitlendirme imkanlarından her zaman faydalanabilirsiniz. Ürünlere baktığınız zaman;

 • Temizleme suyu,
 • Temizleme jeli,
 • Temel bir bakım malzemesi olan saç ve vücut şampuanı,
 • Yenidoğanlar için konak önleyici şampuanlar,
 • Krem katkılı temizleme jelleri,
 • Sabun katkılı kremler,
 • Vazgeçilmez ıslak mendiller,
 • Pişik ve tahriş oluşumunu önleyen pişik kremleri,
 • Nemlendirici bebek kremleri ve losyonlar,
 • Bebekler için yapılmış masaj yağları,
 • Kuru ciltler için özel bakım kremleri,
 • Kremli kulak temizleme çubukları,
 • Doğal banyo yağları,
 • Güneş sütleri,
 • Bebek parfümleri gibi çeşitler göreceksiniz. Mustela kullanıcısına geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır.

Giderek bilinçlenen ve kozmetik ürünlerin muhteviyatlarını merak eden anneler için ayrıntılı içerik bilgisi vermek marka açısından güvenilirliğini bir kez daha anlatmak olacaktır.

Mustela İmzalı Temizleme Suları

300 miligramlık pompalı şişelerde kullanıma sunulan Mustela sooting cleansing water veya PhysiObebe temizleme sularını bebeğinizin günlük temizliği için her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz. Bir parça pamuğa püskürterek silme işlemi yapılmaktadır. Püskürtme size yeterli dozu ayarlayacaktır. Hiçbir şekilde durulama gerektirmez. Özellikle Mustela PhysiObebe temizleme suyu doğumdan itibaren, yeni doğanlar için (prematüre bebekler hariç) yüz ve bez bölgesinde güvenle kullanılabilir. Suların kendine has kokusu vardır ama parfüm eklenmemiştir. Markanın patentli içeriği olan Avokado Perseose (ayıklanmış avokado meyvesi özü) % 98’lik doğal muhteviyatın temel etkin maddesidir. Avokado bebeğin zaten taze olan cildini daha da zenginleştirecek ve koruma bariyerlerini güçlendirecektir.

Mustela Çocuklara Özel Papatya Özlü Saç Şampuanı

Doğumdan itibaren rahatlıkla kullanılacak bir başka bakım ürünü Mustela bebeklere ve çocuklara özel Gentle Shampoo ismiyle seçilebilir. 200 ve 500 miligramlık şişelerde sunulan şampuan gözleri yakmaz, sonrasında saçın kolayca taranmasını sağlar, saç derisinin dengesini korur. Fındık büyüklüğünde elinize dökeceğiniz şampuan bebeğin ıslak saçlarına temas ettiği anda köpürecek ve sonrasında da kolayca durulanacaktır. İçinde avokado özü vardır ve ilave olarak papatya ve lavanta karışımları eklenmiştir. Her banyoda rahatlıkla kullanılabilir. Yenidoğanlar, bebekler ve çocuklar kullanabilirler. (Yetişkinlerin bebek şampuanları kullanması istenilen yeterliliği sağlamayacağı için tavsiye edilmez. Lütfen ekstra yumuşaklık sağlar mı acaba deyip saçlarınız için bebek şampuanlarını kullanmayınız.)

Mustela Çocuklara Özel Kremli Sabun

Mustela gentle soap with cold cream nutri protective cold cream olarak raflarda görülen ürün ise çocuklar için üretilmiş, dokusu hafif, koruyucu özellikli, krem içerikli bir sabundur. El temizliğini sağlama alışkanlığı böylece çocuklarda hoş kokulu bu sabun sayesinde sağlanabilir. Aynı zamanda istendiğinde vücut temizliği amacıyla da kullanılabilir. Kireçli sularda bile köpürür ve tene yeterli nemi sağlar, cildi yumuşak bırakır. Yenidoğan bebekler için de uygundur. 150 gramlık kalıplar halinde piyasaya sunulmuştur. Kokusunu lavanta bazı vermektedir. Avokado özü gene muhteviyata katılmıştır. Hipoalerjeniktir.

Mustela Islak Mendilleri

Söz sabunlardan açılmışken el ve yüz temizliği için annelerin vazgeçemediği, başka çeşidi herkesçe kullanılan ıslak mendillere de değinmek gerek. Mustela el ve yüz temizleme mendili olarak geçen ürünler 25’lik kapaklı kutu ve 70’lik çekmeli paket olarak bebeklerin günlük bakımı sırasında kullanılacak malzeme olarak hazırlanmıştır. Hassaslıklarıyla ünlü bebek ciltleri için özel üretilmişlerdir. Yüz, vücut ve doğal olarak bez bölgesi temizliğinde çok işe yarar, bebeği rahatlatır. Sonrasında durulama veya kurulama yapmayın. Kesinlikle antialerjiktir, tahrişe neden olmaz. Mendiller doğal sıvıları sayesinde kapağı kapalı tutarsanız kurumazlar.

Mustela Pişik Kremi

Ürün gamı içinde Mustela vitamin barrier cream 1.2.3 pişik ve tahrişi önleyen bakım kremi olarak yer alan ürün ise bütün bebekli ailelerin seçtiği, markanın en çok tercih edilen krem çeşitleri içinde başta gelmektedir. Pişik ve tahrişler bebeklerin özellikle bez bölgesinde idrarın ve kakanın etkisiyle bazen görülebilir. Her bez değişiminde kalın bir tabaka halinde bebeğin poposuna sürülmesi tavsiye edilmektedir. 50 miligramlık tüpler halinde bulabilirsiniz. Kullanıldıkça bebeklerin çok daha keyifli büyüdüklerini fark edeceksiniz. 0-2 yaş arasında cilt henüz yeterli direnci tamamlayamadığından tahrişe açıktır. İdrar ve kakanın bezde kalması da bunu tetikler. Ürün bu çeşit inflamasyonları (yangıları) önlemekte, cildi yatıştırmakta ve güçlendirmektedir. Doğumdan itibaren rahatlıkla kullanabilirsiniz. Avokado ekstresi, bir başka bitki özü olan alkasya oxeline, ayçiçeği yağı özü ve çinko oksit kremin diğer etkin maddeleridir. Paraben, phthalate ve phenoxyethanol gibi raf ömrünü uzatan kimyasallar ise kremde kesinlikle kullanılmamıştır.

Mustela Güneş Sütü

Bebeklerin ve çocukların güneşin yoğun ışınlarından mutlaka korunmaları gerek. Mustela Güneş Sütü bu amaçla üretilen 50 faktör korumalı bir bakım ürünüdür. Markanın patentli bileşiği olan avokado özü bileşiği cildin kurumasını engelleyecektir. Beyaz leke bırakmadığı, cildi yumuşattığı, kıyafetlerde leke bırakmadığı, suya, havlulara, tere ve sürtünmelere karşı dayanıklı olduğu yapılan bütün testlerce onaylanmıştır.

Çocuk güneşe çıkmadan yarım saat önce sürülmesi tavsiye edilmektedir. Suya girip çıktıktan sonra yeniden sürünüz ama göz çevresinden uzak tutunuz. Güneş sütü, tanecikli bir yapıda değildir, kolayca sürülür, yapışkanlık hissi yaratmaz.

Bu ürün listesine bebeğiniz için özel olarak üretilmiş Mustela Musti Bebek Parfümü de eklenebilir. Hint yağı, gliserin, çiçek özütü, papatya gibi doğal içeriklerle üretilen bu parfüm bebekler için değişmez bir doğum günü armağanı olabilir.

Çanta hediyeli Mustela Merhaba Bebek Seti ise şampuan, losyon, masaj yağı ve pişik kremi dörtlüsünden oluşmakta, yenidoğanlar dahil olmak üzere bütün bebeklerin temel bakım malzemelerini kapsamaktadır. Set ile birlikte hediye edilen çanta da annelerin işini kolaylaştıracaktır.

Yazılan bütün bu ürünler, hangi yaşta olurlarsa olsunlar, bütün bebeklerin günlük bakım ve temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bebeklerin bütün ihtiyacını sevgi, güven, uyku, oyun ve Mustela bakım ürünleri olarak sıralayabiliriz. Anneler bunu bilirler ve her zaman tercihlerini buna göre yaparlar. Marka, 60 yıldır anne ve bebeklerin hizmetindedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.