x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Bebekler hassas cilt tiplerine sahiptir. Bu nedenle cilt sorunlarının meydana gelmesi kaçınılmazdır. Yeni doğmuş ve yaşını doldurmuş tüm bebeklerin ciltlerine doğru bakımı yapmak çok önemlidir. Kalitesiz bakım kremleri ve ya saçın PH değerine uyumlu olmayan bebek ürünleri kullanmak kalıcı olarak cilt problemleri oluşturmaktadır. Kötü bir görünüme sahip olacak bebekler yaşamları boyunca her zaman sıkıntı çekeceklerdir. Mustela bebek ürünleri yeni doğan bebeğin cildine mükemmel bir bakım sağlar. saç ürünleri ile annelerin gözdesi olan Mustela kullanılan en iyi markalar arasında yer alır.

Uzun ve düzenli kullanım ile vücudun bakımını eksik bırakmayan bebek bakım ürünleri anne ve bebek ilişkisi üzerinde de muhteşem bir bağ kurmasına yardım etmektedir. Çocukların ciltleri korunmaya muhtaçtır. Annelerin bebekleri için en sağlıklı ve güvenli ürünleri kullanması cilt bakımı için önemli bir yer teşkil etmektedir. Dışkı, idrar ve bezin cilde temas etmesi cilt sorunlarına yol açmaktadır. Tahriş, kızarıklık, pişik gibi durumların oluşması bebeklerin rahatsız olmasına neden olur. Canları yanan bebekler devamlı olarak ağlar. Bebeklerin mutlu olması ve bu gibi alerjik reaksiyonların oluşmaması için bebek ürünleri kullanmak gereklidir. cilt onarımını en iyi şekilde gerçekleştiren Mustela bebek ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla alış sağlanmaktadır.  Dermatolojik testlerden başarı ile geçen Mustela bebek ürünleri formülünde kesinlikle paraben bulundurmaz. Renklendirici ve parfüm esansını yoğun olarak kullanmaz. Hoş bir kokuya sahiptir.

Mustela Bebek Ürünleri

Mustela Islak Mendil, yeni doğan bebeklerin ilk günden itibaren kullanımına uygun olan ürün özel olarak formüle edilmiştir. Bebeğin cilt bariyerlerini korur ve hücre kaynaklarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Çocuklarında kullanımına uygun olan Mustela ıslak mendil, el ve yüz içinde mükemmel bir temizlik sağlar. Cildi nemlendirerek nazikçe temizler. Hoş bir kokuya sahiptir. Cildi ferahlatır. Bez değişimi sırasında da kullanılan Mustela ıslak mendil cildin hasar görmesini engeller. Paraben içermez. Doğal bitki özleri ile hazırlanmıştır. Sabunotu ile temizlik sağlar.

Mustela Alkolsüz Bebek Parfümü, bebeklerin güzel kokması için üretilmiş olan bu parfüm yeni doğan ve çocukların kullanımına uygundur. alkol içermeyen formülü sayesinde bebeklerin cildine kesinlikle zarar vermez. Güzel koku sağlayan bu ürün tüm bebeklerin cilt yapısına uygundur. Mısır özü, ıhlamur gibi bitkisel özler yardımıyla ortaya mükemmel bir koku çıkmaktadır. Rahatlatıcı bir özelliğe sahip olan Mustela alkolsüz bebek parfümü sağlıklı bir uyku için bebeğin rahatlamasını sağlar. İstenilen sıklıkla kullanılan parfüm yüz ve göz temasından sakınılmalıdır. Dermatolojik testlerden geçmiştir.

Mustela Bebek Ürünleri

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.